شغل پردرآمد با سرمایه کم برای آقایان؛ لیست مشاغل پردرآمد

شغل پردرآمد با سرمایه کم برای آقایان

در جوامع امروزی، با پیشرفت علم و افزایش نیازهای مختلف مردم، داشتن یک حقوق و سرمایه کافی برای هر فرد لازم و ضروری است. البته روی صحبت ما تنها به افرادی نیست که درآمد و هزینه‌ای ندارند. بهتر بگویم بیکار هستند. بلکه برخی از مشاغل پردرآمد و ساده وجود دارند که برای عده‌ای به‌عنوان شغل دوم انتخاب می‌شوند. البته ازآنجایی‌که بیشتر تأمین مخارج و درآمد خانه بر عهده‌ی آقایان است. این مطلب با عنوان شغل پردرآمد با سرمایه کم برای آقایان ارائه‌شده است.

البته هیچ ایرادی وجود ندارد که خانم‌ها نیز در کنار همسر خود دست به این مشاغل بزنند. البته در وب‌سایت واسط کالا برای خانم‌های عزیز نیز شغل پردرآمد با سرمایه کم برای خانم‌ها ، آورده شده است.

برخی از آقایان همیشه فکر می‌کنند که برای داشتن یک سرمایه و حقوق بالا باید دنبال مشاغلی مانند پزشکی، وکالت، مدیرعامل و از این قبیل شغل‌ها باشند. البته بحث علاقه و جدیت دررسیدن به این شغل‌ها جدا است. اما در این مقاله از سایت واسط کالا به شما آموزش می‌دهیم. که می‌توانید با داشتن یک سرمایه کم، شغل پردرآمدی غیرازاین مشاغل را راه‌اندازی کرده و حقوق خوبی داشته باشید.

فقط کافی است کمی وقت بگذارید و مقاله‌ی ما را تا انتها بخوانید. ما در این مقاله چندین کسب‌وکار برای شما معرفی می‌کنیم. برای داشتن یک حساب بانکی پر از پول درآمد بیشتر با ما همراه باشید.

چرا بهتر است دو شغل داشته باشیم؟

ازآنجایی‌که تأمین هزینه‌های زندگی فقط با یک منبع درآمد بسیار دشوار است. شاید دیده‌اید که بیشتر افراد به دنبال یک شغل پردرآمد با سرمایه کم برای آقایان هستند. البته داشتن برخی از مشاغل نیاز به داشتن سالن، اداره، مغازه و یا محل کار ندارد و در خانه انجام می‌شوند. مزیت این دسته از شغل‌ها داشتن وقت و استراحت کافی در کنار خانواده است.

برای مثال در سایت ما شما می‌توانید بامطالعه‌ی مقاله‌ی کسب‌وکار در خانه، بهترین مشاغل خانگی را بشناسید. برخی از این شغل‌ها به‌راحتی و حتی با یک سرمایه کم شروع می‌شوند.

انتخاب شغل پردرآمد با سرمایه کم برای آقایان

در این قسمت از مقاله برای شما یک لیست کامل و جامع از مشاغلی که پردرآمد هستند را بیان خواهیم کرد. البته بهتر است هر فرد متناسب با توانایی و وقتی‌که دارد یک نوع از مشاغل زیر را انتخاب کرده و طبق اصول مربوط به آن شغل شروع به کار کند.

امیدوارم با کمک این مطالب، درآمد خوب و قابل‌توجهی کسب کنید و هیچ ضرر و مشکلی نداشته باشید. اگر بتوانید یکی از این مشاغل را به‌خوبی یاد گرفته و خوداشتغالی کنید، شاید حتی شغل اولیه‌ی خود را رها کنید.

طراحی گرافیک

طراحی گرافیک از بهترین و آسان‌ترین مشاغل است. البته شاید بگویید که من در این زمینه تخصص و دانش کافی را ندارم. نگران نباشید اگرچه داشتن دانش و پیش‌زمینه در این مورد خوب است. اما یادگیری مبانی طراحی گرافیک به‌تنهایی بسیار آسان است. و البته همین مبانی برای شروع فرآیند کار کافی است.

طراحی گرافیک
طراحی گرافیک

برای شروع کار داشتن کمی خلاقیت و انگیزه به همراه کمک گرفتن از سایت‌های گرافیکی مانند Visme، Canva و Adobe Illustrator کافی است. برای ایجاد و یا تغییر تصاویر با دانستن همین اطلاعات کم شما می‌توانید بهترین درآمد را داشته باشید.

نوشتن وبلاگ و طراحی وب

طراحی وب یک شغل بسیار مهم و باارزش مخصوصاً برای شرکت‌های فناوری و کامپیوتری است. درواقع یک فرد که طراحی وب انجام می‌دهد، به یک تجربه‌ی بسیار بالا و تسلط بر برنامه‌نویسی کامپیوتر احتیاج دارد. همیشه وب‌سایت‌های جدیدی وجود دارند که نیاز به طراحی وب حرفه‌ای دارند. شما می‌توانید در اپلیکیشن واسط کالا طراحی وب را جست‌وجو کنید و مشاغل مدنظر را مشاهده کنید.

وبلاگ نویسی یک شغل پردرآمد با سرمایه کم برای آقایان است. فقط کافی است به دنبال کارهایی باشید تا احتیاج به وب‌سایت و نویسنده‌های خوب دارند. البته امروزه با نوشتن سایت‌هایی برای کتاب‌های آنلاین و الکترونیکی نیز گسترش خوبی داشته است و در دسته‌ی مشاغل پردرآمد با سرمایه کم برای آقایان و خانم‌ها قرارگرفته است.

البته اگرچه در ابتدای کار حقوق و دستمزد بالایی برای این نویسندگان در نظر گرفته نشود. اما تجربه ثابت کرده است که با افزایش تلاش و اطلاعات عمومی، در دسته‌ی بهترین مشاغل و پردرآمدترین آن‌ها قرارگرفته است.البته وبلاگ نویسی و تولید محتوا بیشتر در دسته ی مشاغل دورکار انجام میشوند.شما میتوانید مزایای دورکاری در خانه را به راحتی و سریع در این مقاله مطالعه کنید.

برگزاری کلاس آنلاین

هر فرد دارای تخصص و استعدادهایی است که می‌تواند از آن‌ها کمک گرفته و به یک شغل پردرآمد برسد. برای مثال اگر شما می‌توانید کارهای هنری را به دیگران آموزش دهید بهترین راه برگزاری کلاس‌های آنلاین است. البته خواندن مقاله‌ی کسب درآمد از هنرهای خود از سایت ما می‌تواند کمک بسیار بزرگی به شما کمک کند. پیشنهاد می‌کنم به این مقاله نیز سر بزنید.

عده‌ای با پرداخت هزینه‌ی کلاس‌های شما، می‌خواهند که از تخصص شما استفاده کنند. و این‌یک اتفاق خوب در زندگی شما است. پس همین‌الان همه‌ی تخصص و استعدادهای خود را بنویسید و با انجام یک سری تبلیغات شروع به تدریس کنید.

البته یادتان باشد هزینه‌های گزاف و غیرقابل‌باور می‌تواند برای شما یک گزینه‌ی منفی باشد و به‌جای جذب مشتری؛ نتیجه‌ی عکس آن را خواهید دید. در ادامه به چند مورد دیگر از این مشاغل پرداخته‌ایم. با ما همراه باشید.

برگزاری کلاس آنلاین
برگزاری کلاس آنلاین

ساخت پادکست یک شغل پردرآمد

اگر به صدای خود و ساخت پادکست علاقه دارید، ساخت پادکست بهترین گزینه برای کسب درآمد است. تجربه نشان داده است که مشاغل اینترنتی ازجمله ساخت پادکست‌های آنلاین در دسته‌ی شغل پردرآمد با سرمایه کم برای آقایان ثبت‌شده‌اند.

برای ساخت پادکست و سپس فروش آن به مخاطب‌های منظم و همیشگی نیاز دارید. یک موضوع پرمخاطب را انتخاب کنید و سپس راجع به آن پادکست بسازید. برای مثال می‌توانید کتاب‌های علمی، متافیزیک و روانشناسی را به شکل پادکست تبدیل کرده و سپس بفروشید.

برای آشنایی با انواع پادکست‌ها بهتر است به چند مورد از این پادکست‌ها در گوگل توجه کنید. البته دقت کنید که هر چه کیفیت شما بیشتر باشد توجه به آن نیز بیشتر و درنتیجه درآمد بهتری خواهید داشت.


برای تبلیغ کردن در هر زمینه‌ی کاری می‌تواند از سایت ما کمک بگیرید. فقط کافی است مقاله‌ی چگونه کار خود را تبلیغ کنیم؟ بازکرده و مطالب آن را به‌دقت خوانده و انجام دهید. خواهید دید که در اولین فرصت چه امتیازاتی به شما تعلق می‌گیرد.

بهترین شغل پردرآمد با سرمایه کم برای آقایان

در بین مشاغلی که قول داده‌ایم برایتان ذکر کنیم، آرایشگری پردرآمدترین و البته راحت‌ترین آن‌ها است. البته این شغل برای خانم‌ها نیز بسیار پردرآمد و البته با سرمایه اولیه متوسط است.

آرایشگری یک از تخصص‌ها و تجارب محبوب همه است. امروزه با پیشرفت مد و زیبایی، آرایشگران زیادی پا به این حرفه گذاشته‌اند و حتی بهترین درآمد را نیز دارند. اگر قبلاً آموزش‌های لازم را دیده‌اید که بسیار عالی است. شما می‌توانید یک سالن اجاره کنید و چند نیرو در هر زمینه انتخاب کنید. شما می‌توانید از مقاله‌ی چگونه آرایشگر موفقی باشیم؟ کمک بگیرد و بهترین آرایشگر در سطح شهر باشید. در هر رشته که هستید فقط کافی است بهترین باشید و اعتماد بیشتری را به خودتان جلب کنید.

البته اگر تازه می‌خواهید وارد این شغل شوید بازهم به موفقیت و داشتن یک حقوق عالی نزدیک هستید. یک آموزشگاه خوب پیدا کنید و کم‌کم شروع به کار در سالن‌های دیگر کنید. بعد از گذشت زمان با داشتن سابقه کار و تجربه کافی شما نیز یک آرایشگر حرفه‌ای و موفق و البته ثروتمند خواهید شد.

تدریس و مربی شدن

در هر زمینه می‌توانید شروع به تدریس و آموزش کنید. البته داشتن تجربه و تخصص در این شغل تأثیر خوبی دارد. اما بازهم باید ذکر کنیم که شروع کردن در هر کاری که به آن علاقه دارید هیچ‌وقت دیر نیست. البته در ادامه به بررسی و توضیح چند مورد از این مشاغل می‌پردازیم.

شغل پردرآمد با سرمایه کم برای آقایا
تدریس کردن

مربی تناسب‌اندام

اگر شما علاقه‌مند به‌تناسب اندام هستید. می‌تواند با گزارندن دوره‌های مربیگری، به‌عنوان یک مربی نیمه‌وقت در یک باشگاه شروع به کارکنید. یا حتی می‌توانید پس از جمع‌کردن مشتی و اعتبار برای خود، یک سالن و تجهیزات آن را تهیه‌کرده و برای خودتان اشتغال‌زایی کنید. این شغل هم ازنظر جسمی و هم مالی می‌تواند برای شما سودمند باشد.

مربی یوگا یا مدیتیشن

یوگا یا مدیتیشن در بین سایر ورزش‌های روحی و جسمی محبوبیت بیشتری پیدا دارد. به همین دلیل یک شغل پردرآمد با سرمایه کم برای آقایان شناخته شده است.مربی یوگا در هر زمان بیشترین مشتری را داشته است و افراد زیادی تقاضای انجام مدیتیشن هستند. با راه‌اندازی این شغل نه‌تنها به‌حساب بانکی خود کمک می‌کنید، بلکه در شغل دوم و بهتر بگویم در وقت آزاد خود نیز می‌توانید با دیگران ارتباط عاطفی و جسمی خوبی برقرار کنید.

مربی موسیقی

ممکن است شما دریکی از آلات موسیقی پیش‌زمینه‌ای دارید. یا به رشته‌ای از آن علاقه دارید و یا به‌طور خانوادگی و ارثی علاقه‌ی زیادی به یک هنر موسیقی دارید. پس بهتر است که این استعداد خود را شکوفا کرده و آن را سرکوب نکنید. در عوض به‌طور باورنکردنی از طریق آن کسب درآمد کنید و بیشتر با نوآوری های دنیای موسیقی آشنا شوید .

بسته به فضا و در دسترس بودن ابزارها، می‌توانید تصمیم بگیرید که افراد یا کلاس‌هایی را انتخاب کنید. مدارس خصوصی، مهدکودک‌ها و جشن‌ها نمونه‌ای از این مکان‌های برای شروع کسب درآمد شما هستند.

از طرفی برگزاری کلاس‌های آنلاین و یا حضوری موسیقی در آموزشگاه‌های مختلف بهترین گزینه است. البته شما می‌توانید به‌طور خصوصی در مراکز دیگر نیز این کار را انجام دهید. بهتر است که آهنگ‌های متناسب با مناسبت‌های مختلف را انتخاب کرده و برای شروع آن‌ها را تمرین کرده و اقدام کنید.

این شغل امروزه جایگاه بسیار ویژه‌ای پیداکرده است. به‌طوری‌که کودکان از سنین پایین و حتی خانم‌ها برای کلاس‌ها ی موسیقی و نوازندگی شرکت کرده و در این زمینه هم موفق بوده‌اند.

راه‌اندازی دفتر مشاوره

به نظر من یکی از مهم‌ترین تجارت‌ها و مشاغل موجود در جامعه، انجام مشاوره‌ها و خدمات مشاوره‌ای به افراد مختلف جامعه است. می‌توان گفت که امروزه تقریباً در هر زمینه‌ای به مشاوره احتیاج است. در مورد هر چیزی به مشورت کردن احتیاج است. اگرچه این شغل بیشتر مربوط به افرادی است که در رشته‌ی مربوطه در س خوانده‌اند اما به‌طورکلی برای راه‌اندازی یک دفتر مشاوره به مهارت و سرمایه خاصی احتیاج ندارید.

به‌عنوان‌مثال. مشاوره ازدواج، مشاوره تجاری، مشاوره حقوقی، مشاوره املاک، مشاوره آموزشی، مشاور رسانه و غیره برای شروع مشاوره نیازی به داشتن هیچ سرمایه‌ای نیست. فقط کافی است برخی از مخاطبین تلفن، ایمیل، خانواده و دوستان به شما بپیوندند و شما را به اطرافیان خود معرفی کنند.

خواندن مقاله‌ی چگونه خدمات خود را تبلیغ کنیم؟ از سایت واسط کالا می‌تواند به شما درزمینهٔ ی تبلیغات کمک کند.

مقاله‌نویسی یا تولید محتوا

اگر شما هم مثل ما استعداد خوبی در نویسندگی دارید. یا اگر علاقه‌ی زیادی به فهمیدن مسائل پیرامون و علمی دارید، توصیه‌ی ما به شما تولید محتوا به‌عنوان یک شغل پردرآمد با سرمایه کم برای آقایان و خانم‌ها است. اگر در سایت‌هایی مثل دیوار و یا واسط کالا جستجو کنید می‌توانید در این شرکت‌ها استخدام شوید و درآمد مناسب و قابل‌توجهی داشته باشید.
خواندن مقاله‌ی چرا به واسط کالا اعتماد کنیم؟ را به شما پیشنهاد می‌کنم.

شغل پردرآمد با سرمایه کم برای آقایا
تولید محتوا کردن

در اپلیکیشن واسط کالا نیز مواردی از این جمله به اشتراک گذاشته‌شده است. فقط کافی است که این اپلیکیشن را دانلود کرده و در قسمت استخدام آن، تولید محتوا را جست‌وجو کنید.

البته یادتان باشد که هرچه توانایی شما در نوشتن بیشتر باشد، تقاضا از شما بیشتر و درنتیجه حقوق بیشتری خواهید داشت. برای شروع به نویسندگی و یا تولید محتوا در سایت‌ها فقط به یک لپ‌تاپ برای نوشتن و کمی رعایت اصول سئو احتیاج دارید. البته آموزش سئو را می‌توانید با خواندن کتاب‌ها و مقالات ببینید.

عکاسی

برای شروع فعالیت در این زمینه نیازی به تجربه قبلی و آموزش زیادی نیست. زیرا در بازار و اینترنت ابزارهای آماده‌ی آموزشی برای انجام عملیات مختلف مانند ویرایش، چاپ، قاب‌بندی، طراحی، نرم‌افزار فتوشاپ و غیره وجود دارد. عکاسی را می‌توان به روش‌های مختلفی انجام داد. شما می‌توانید در یک زمینه شروع کنید که متداول‌ترین آن‌ها عروسی و سایر جشن‌ها است. شما تنها به یک دوربین حرفه‌ای، یک دستگاه چاپ تلفن همراه نیاز است.

البته با داشتن یک دوربین اجاره‌ای یا اقساطی هم می‌توانید کار خود با سرمایه‌ی کمتری آغاز کنید. برای شروع و آموزش عکاسی به مقاله‌ی آموزش عکاسی مقدماتی از سایت ما مراجعه کنید. مطمئنم می‌توانید بهترین نتایج را بیابید.
علاوه بر عروسی‌ها مکان‌های دیگری وجود دارد که می‌توانید برای عکاسی ازآنجا شروع کنید. باغ‌وحش حیوانات و عکس از مراسم تعطیلات، مهمانی‌های تولد یا عکس‌برداری مدل، سازندگان فیلم، عکاسی در مدرسه از دانش آموزان، اجتماعات مذهبی و غیره. البته این مکان‌ها بسیار زیاد است و سرمایه‌ی آن نیز چیز زیادی نیست.

آتلیه عکاسی

افرادی که آتلیه دارند و عکاسان عروسی نرخ‌های بیشتر را می‌توانند بگویند. آن‌ها یکی از مهم‌ترین لحظات زندگی یک زوج را ثبت می‌کنید. استفاده از تجربه‌ی یک فرد که آتلیه دارد می‌تواند به شما در شغل عکاسی عروسی و هر آنچه برای راه‌اندازی تجارت عکاسی عروسی خود نیاز دارید را در اختیارتان قرار می‌دهد.

طراح مد و خیاطی

از زمان بسیار قدیم مد وجود داشته و همیشه در حال تغییر و به‌روزرسانی بوده است. در مطلب شو لباس چیست؟ میز به این نکته به‌طور کامل اشاره‌شده است. با توجه به اینکه در کشور ما مناسبت‌های مختلف لباس‌های خاصی را می‌طلبد، می‌توان به‌راحتی از این تنوع‌ها برای کسب درآمد مناسب استفاده کرد. همچنین وجود عقاید، اقوام و طایفه‌های مختلفی ک در شهر و استان وجود دارد می‌تواند زمینه داشتن یک شغل پردرآمد با سرمایه کم برای آقایان را فراهم کند.

همان‌طور که میدانید در هر شهر و استان، کلاس‌های آموزش خیاطی و طراحی مد برگزار می‌شود. سازمان فنی و حرفه‌ای نیز بهترین برگزارکننده‌ی این کلاس‌ها است. حتی به‌طور آنلاین و یا از طریق اینترنت می‌توانید به‌راحتی فیلم‌های آموزش خیاطی را ببینید و با آن‌ها شروع به کارکنید.

برای آگاهی از نحوه‌ی برگزاری یک شو لباس و تمام جزئیات مربوط به آن مقاله‌ی فشن شو چیست؟ را نیز مطالعه کنید.

خشک‌شویی

ازآنجایی‌که بسیاری از افراد به دلیل مشغله زیاد کار یا تجارت وقت ندارند که خودشان به شستن و اتو کردن لباس بپردازند. شما می‌توانید با انجام خدمات خشک‌شویی درآمد کسب کنید. اگر حیاط یا محوطه خانه شما به‌اندازه کافی جادار است می‌توانید در منزل خود و با کمترین سرمایه کار خود را شروع کنید.

شغل پردرآمد با سرمایه کم برای آقایا
راه اندازی مغازه خشک شویی

با پیشرفت کارتان می‌توانید افرادی را نیز در کنار خود استخدام کرده و به کار خود رونق ببخشید. پس هیچ‌وقت نباید در زندگی ناامید شد. با یک سرمایه کم و اولیه می‌توان به یک میلیونر و کارآفرین حرفه‌ای تبدیل شد.

البته بحث کارآفرینی بحثی کامل و جامع است که در کنار ثروتمند شدن به شما نام و افتخارات زیادی خواهد بخشید. در این مورد نیز سایت ما همچنین مقاله‌ی چگونه یک کارآفرین شویم این ابهام را برای شما رفع کرده. و شما را به یک میلیونر و کارآفرین برتر تبدیل خواهد کرد.

آموزش کامپیوتر و مهارت‌های هفتگانه‌ی آن

پردرآمدترین کلاس‌های این روزها، کلاس‌های کامپیوتری مخصوصاً مهارت‌های هفتگانه‌ی آن است. امروزه تمامی قشرهای جامعه به این کلاس‌ها احتیاج دارند. فقط کافی است کمی تجربه و پیش‌نیاز داشته باشید. حتی خواندن کتاب از سایت‌های فنی حرفه‌ای نیز می‌تواند به شما کمک کند که یک مربی خوب شوید و درآمد داشته باشید. البته می‌توانید با گرفتن مدارک این مهارت‌ها بهتر به این عرصه وارد شوید.

سپس در بسیاری از آموزشگاه‌ها، مدارس دولتی و غیردولتی و حتی در منزل خود به‌طور آنلاین تجربیات خود را در اختیار دیران قرار داده و هزینه‌ی آن را دریافت کنید. البته برای ارائه‌ی مدرک به هنرجوهای خود و تأسیس آموزشگاه باید به مرکز فنی و حرفه‌ای استان خود مراجعه کرده و شرایط ازآنجا جویا شوید.

همان‌طور که میدانید برای اقدام به این کار تنها به یک لپ‌تاپ و یک مداد و کاغذ برای یادداشت احتیاج دارید. پس وقت را تلف نکنید اگر علاقه دارید از همین امروز شروع کنید.

جواهرات و بدلیجات سازی

بسیاری از مغازه‌های هدیه، آرایشگاه‌ها، بوتیک لباس و فروشگاه‌های جواهرات هستند که به کمک شما احتیاج دارند. اگر شما کمی درزمینهٔ ساخت برترین جواهرات را دارید می‌توانید به کمک آن‌ها بشتابید. شما می‌توانید با رزین، خمیر چینی، مهره‌های کریستالی و یا هرچه که به آن علاقه دارید بهترین و شیک‌ترین جواهرات و بدلیجات را بسازید و به فروشگاه‌ها عرض کنید.

نگران نباش اگر یک کار منحصر به فرد و بسیار جذاب باشد مشتری خاص خود را داد حتی اگر شما از طریق خرید آنلاین برای آن‌ها محصولات را بفرستید. یک کانال یا سایت بسازید و پس از تبلیغات آن‌ها را در کانال برای فروش به اشتراک بگذارید.البته استفاده از مقاله ی چگونه گردنبند درست کنیم؟ میتوانید شما را در طراحی و ساخت زیورآلات کمک کند.

پرورش ماهی

شاید برایتان جالب باشد که سالانه افراد زیادی از راه پرورش ماهی ثروتمند می‌شوند. ازآنجایی‌که نیازهای پروتئینی بسیار فراتر از میزان موجود شده است و ماهی به‌عنوان بهترین وعده‌ی غذایی مردم انتخاب‌شده است. پس اگر پرورش ماهی به‌خوبی و با رعایت نکات مناسب انجام شود یک شغل پردرآمد با سرمایه کم برای آقایان خواهد بود. با خواندن مطلب تغذیه ماهی و بیماری های ماهی میتوانید بیشتر با این شغل آشنا شوید.

برای شروع این غذای کمک کلسترول بهتر است یک مکان و مخزن‌های در آن برای پرورش ماهی تهیه کنید. البته داشتن یک دانش اولیه و یا کمک گرفتن از افراد باتجربه برای پرورش ماهی لازم است. سپس ماهی‌های موردنظر را خریده و در ابتدا برای مدت 4 تا 6 ماه آن‌ها را نگه‌داری کنید و سپس کسب درآمد کنید.

شغل پردرآمد با سرمایه کم برای آقایا
پرورش ماهی

مرغداری

مرغداری کاری است که می‌توانید از حیاط خانه خود با 50 تا 500 پرنده شروع کنید. این مبلغ شامل هزینه خرید مرغ‌ها، آب، خوراک، دارو و غیره است. البته اگر شما از کسی که تجربه دارد کمک بگیرید باید به او نیز هزینه‌هایی بپردازید.

برای پایین آوردن هزینه می‌توانید چوب‌ها و مصالح ساخت مرغداری را مستقیماً از کارخانه چوب‌بری تهیه کنید. همچنین میدانید که تمیز کردن و مدیریت پسماند در سالم ماندن طیور بسیار حیاتی است. اگر به‌درستی کنترل نشود، رشد، تولید و عملکرد پرندگان را تحت تأثیر قرار می‌دهد. پس بهتر است به این نکات توجه داشته باشید.
علاوه بر گوشت مرغ، شما می‌توانید از تخم‌مرغ و حتی فروش پرهای آن‌ها نیز درآمد داشته باشید.

با خواندن مقاله‌ی نگهداری مرغ و خروس از سایت ما می‌توانید بدون هیچ سردرگمی به بهترین نتایج برای سالم ماندن مرغ‌ها برسید. نگران نباشید پس با رعایت اصول درآمد بسیار بالایی می‌توانید داشته باشید.

کلام آخر

به پایان مقاله ی شغل پردرآمد با سرمایه کم برای آقایان،رسیدیم.امیدوارم بتوانید بهترین شغلی که در آن حس رضایت و آرامش دارید را پیدا کنید.در سایت واسط کالا برای شما همراهان عزیز مقالات بسیار زیاد و ارزشمندی برای کسب و کار و استخدام وجود دارد.کافی است در وب سایت ما نام کسب و کار را جست و جو کنید.

همچنین با دانلود اپلیکیشن واسط کالا ،در دسته‌ی استخدام و یا کسب‌وکار ،مشاغل برتری که مدنظرتان است را پیدا کنید.شاید یکی از این مشاغل متناسب شما باشد.
از اینکه با ما همراه بودید از شما سپاس‌گزارم.

منابع

linkedin.com

baremetrics.com

goodfinancialcents.com

moneyunder30.com

businessnewsdaily.com

تبلیغات
vasetpet-content

9 پاسخ به “شغل پردرآمد با سرمایه کم برای آقایان؛ لیست مشاغل پردرآمد

  1. همیشه مطالب سایت شما را میخوانم و بسیار کاربردی و فوق العاده هستند . متشکرم
    برای شروع ، کسب و کار پردرآمد با سرمایه ی کم حتما از سایت ما دیدن کنید .

  2. من مبلغ صدمیلیون دارم مخام یک کار زود بازده انجام بدم لطفت راهنمایم کنید

    1. سلام دوست عزیز شغل آتلیه عکاسی و تصویربرداری مراسم یک شغل پردرامدی هستش شما میتونید شراکتی با سرمایه ایی که دارید یک دفتر آتلیه عکاسی با یک همکار کاربلد و حرفه ایی راه اندازی کنید و به سود بالایی برسید. درهرصورت براتون آرزوی موفقیت دارم.

  3. به حرف ساده هست ولی تا به عمل برسه دنیا سختی و موانع میاد جلوی آدم
    ولی بازم مفید بود دم شما گرم

  4. خب ما اومدیم ببینیم با سرمایه چ شغل هایی میشه اوکی‌کرد.ارایشگری بلد باشم مگه مریضم بیام دنبال شغل باشم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.