چگونه نمایندگی لوازم خانگی بگیریم؟

آن دسته از کسانی که تمایل به اخذ نمایندگی لوازم خانگی دارند می‌بایست به‌منظور کسب مجوز فعالیت در این زمینه و دریافت نمایندگی از برندهای تولیدکننده لوازم خانگی اقدامات لازم را به عمل آورند. اخذ نمایندگی لوازم خانگی نیازمند آن است که فرد متقاضی مراحلی را پشت سر بگذارد تا بتواند در رابطه با فروش انواع محصولات تولیدی یک برند لوازم خانگی شروع به کار نماید. در این فرصت درصدد آنیم که در رابطه با شیوه راه‌اندازی فروشگاه لوازم خانگی، نحوه اخذ نمایندگی لوازم خانگی و مباحث مرتبط با آن مطالب مفیدی را در اختیار علاقه‌مندان قرار دهیم.

به‌منظور صدور مجوز لازم برای اخذ نمایندگی لوازم خانگی چه اقداماتی باید صورت گیرد؟

راه‌اندازی فروشگاه لوازم خانگی و اخذ نمایندگی لوازم خانگی از جمله فعالیت‌هایی است که تعداد زیادی از افراد بازنشسته و جوانانی که جویای کار هستند در تلاشند که به اشتغال در رابطه با آن اقدام نمایند. فعالیت فروشگاه‌هایی که فاقد مجوز لازم از سوی اتحادیه لوازم خانگی هستند شاهد خوبی بر این موضوع است. اما چنانچه شخصی در نظر داشته باشد به‌صورت اصولی و قانونمند وارد این حرفه شود در گام اول می‌بایست نسبت به اخذ پروانه کسب به‌منظور شروع فعالیت فروشگاه خود اقدام به عمل آورد.

در این راستا فرد متقاضی می‌بایست سرقفلی مغازه یا فروشگاهی را به اتحادیه لوازم خانگی ارائه نماید. در مرحله بعد لازم است که فرد متقاضی سرمایه مورد نیاز جهت شروع فعالیت فروشگاه را فراهم آورد و اجناس مربوطه را جهت عرضه در فروشگاه لوازم خانگی خود خریداری نماید. گفتنی است سرمایه مورد نیاز برای راه‌اندازی و شروع فعالیت یک فروشگاه لوازم خانگی در حدود ۲۰۰ میلیون تومان برآورد می‌شود. در رابطه با اخذ مجوز لازم به‌منظور راه‌اندازی یک فروشگاه لوازم خانگی می‌بایست به این نکته مهم توجه داشت که مجوز لازم به‌منظور فروش لوازم خانگی انواع گوناگونی دارد.

انواع گوناگون مجوزهای فروش

انواع گوناگون مجوزهای فروش لوازم خانگی شامل موارد زیر می‌باشد:

  • مجوز لازم برای فروش لوازم کوچک خانه و آشپزخانه از قبیل اتو، ساندویچ‌ساز و نظیر آن‌ها.
  • مجوز لازم برای فروش لوازم بزرگ از قبیل یخچال و ماشین لباسشویی.
  • مجوز لازم برای فروش لوازم ویترینی که غالبا در مکان‌های صنعتی به کار می‌روند.

به همین جهت کسانی که تمایل به راه‌اندازی یک فروشگاه لوازم خانگی و اخذ نمایندگی لوازم خانگی دارند در ابتدای امر می‌بایست در نظر داشته باشند که قصد فروش کدام نوع از انواع چندگانه لوازم خانگی را دارند. سپس نسبت به کسب مجوز لازم برای فعالیت در زمینه مورد نظر خود دست به کار شوند. بدیهی است با توجه به وجود انواع گوناگون لوازم خانگی و تنوع زیاد در کالاهای تولیدی این صنعت می‌بایست به متراژ لازم برای تاسیس یک فروشگاه لوازم خانگی توجه کافی معطوف نمود.

داشتن مجوز فروش
داشتن مجوز فروش

شرایط اخذ نمایندگی لوازم خانگی

بر این اساس به‌منظور کسب مجوز برای یک فروشگاه که لوازم خانگی کوچک در آن عرضه خواهد شد نیازمند آن هستیم که مغازه‌ای را با حداقل متراژی برابر با ۱۲ متر در نظر داشته باشیم. برای راه‌اندازی یک فروشگاه لوازم خانگی بزرگ این مقدار به بیش از ۲۰ متر می‌رسد. همچنین به‌منظور صدور مجوز لازم برای تاسیس یک فروشگاه که عرضه‌کننده لوازم ویترینی باشد می‌بایست مغازه‌ای انتخاب شود که حداقل متراژ آن ۵۰ متر فضا را در بر داشته باشد.

نتیجه این که رعایت متراژهای لازم برای راه‌اندازی فروشگاه‌های لوازم خانگی به‌منظور کسب مجوزهای لازم از سوی اتحادیه لوازم خانگی و شروع فعالیت در زمینه فروش لوازم خانگی امری لازم و ضروری است. اما آنچه که در خصوص اخذ نمایندگی لوازم خانگی بسیار مهم می‌باشد این است که متقاضیان به‌منظور کسب اجازه فعالیت در زمینه فروش برندهای معتبر لوازم خانگی می‌بایست شرایط لازم برای این کار را احراز نمایند. نکته مهم در رابطه با اخذ نمایندگی لوازم خانگی و راه‌اندازی فروشگاه لوازم خانگی که در این زمینه فعالیت نماید این است که به‌منظور اخذ مجوز لازم می‌بایست فروشگاهی را با حداقل ۱۵۰ متر فضا اجاره یا خریداری نمود.

نکته

وجود چنین شرطی به این دلیل است که نمایندگی یک برند لوازم خانگی باید تمامی انواع گوناگون یک کالای خانگی را که برند مربوطه تولید می‌کند در بر داشته باشد. ضمن این که کالاهای تولیدی هر برند متنوع و متفاوت هستند. به همین دلیل به‌منظور اخذ نمایندگی لوازم خانگی و تاسیس فروشگاهی که نمایندگی برندهای معتبر و معروف را بپذیرد مغازه‌هایی با متراژهای پایین از جمله ۲۰، ۳۰ و ۵۰ متر مورد تایید نخواهند بود.

اطلاعات لازم فروشنده در مورد لوازم خانگی

اخذ مجوز لازم به‌منظور فروش لوازم خانگی از هر نوع آن که باشد نیازمند داشتن اطلاعات مخصوص به همان دسته و رده از محصولات می‌باشد به این علت که مشتری در زمان خرید نیاز دارد اطلاعاتی را در رابطه با کالای مورد نظر خود از فروشنده آن دریافت نماید. شاید این مساله دلیل آن باشد که چرا بسیاری از مراکز فروش غیر‌مجاز لوازم خانگی که در نقاط گوناگون یک شهر مشغول به فعالیت هستند چندان تمایلی به دریافت مجوز برای کار ندارند زیرا متاسفانه این عده اطلاعات خاصی در رابطه با لوازم خانگی ندارند.

اما کسانی که تمایل دارند به‌واسطه کسب مجوز قانونی و به شیوه‌ای صحیح و هدفمند به فعالیت در این عرصه بپردازند راه دشواری را در پیش نخواهند داشت. روال کار در جهت کسب مجوز فعالیت در این حیطه به این شکل است که به‌منظور ورود به حرفه فروش لوازم خانگی و اخذ نمایندگی لوازم خانگی آزمون ویژه‌ای برگزار نمی‌شود ولی زمانی که افراد متقاضی در اتحادیه مربوطه حضور پیدا می‌کنند از آن‌ها درخواست می‌شود که در رابطه با سابقه فعالیت خود توضیحاتی را ارائه دهند و همچنین اعلام نمایند در صورتی که موفق به دریافت مجوز فعالیت در این زمینه شوند با چه بنکدارانی ارتباط خواهند داشت. پس از آن که مدارک و فرم‌های مربوطه تکمیل گردید پرونده متقاضی برای ارائه به کمیسیون آماده می‌شود و در مرحله بعد فرد متقاضی می‌بایست به پرسش‌هایی که اعضای کمیسیون راجع به سابقه وی، نحوه فعالیت و غیره از او می‌پرسند پاسخ دهد.

اطلاعات فروشنده
اطلاعات بالای فروشنده

نکته

نکته قابل توجه این که اتحادیه به هیچ شخص جوانی توصیه نمی‌کند وارد حرفه فروشندگی لوازم خانگی شود اما در عین حال برای ورود افراد به این عرصه نیز سخت‌گیری و مانع‌تراشی به عمل نمی‌آورد. گفتنی است اتحادیه برای صدور پروانه کسب به دو مساله اهمیت می‌دهد. مساله اول دارا‌بودن سرقفلی (اجاره یا خرید یک مغازه) و مساله دوم مالیات بر درآمد دارایی می‌باشد. نهایتا ذکر این نکته ضروری است که داشتن اطلاعات کافی در رابطه با لوازم خانگی برای کسانی که تمایل به کسب پروانه فروش لوازم خانگی و اخذ نمایندگی لوازم خانگی دارند مورد نیاز خواهد بود.

نکات مهم در رابطه با اخذ نمایندگی لوازم خانگی

غالبا کسانی که در رابطه با فروش لوازم خانگی مخصوصا در زمینه فروش لوازم خانگی وارداتی در حال فعالیت هستند از نظر سایر افراد بسیار خوشبخت و راضی به نظر می‌رسند حال آن که شاید کمتر کسی تاکنون به این مساله اندیشیده باشد که مدیریت این حرفه به این سادگی‌ها هم که از دور به نظر می‌رسد نیست. واقعیت آن است که کار در زمینه فروش لوازم خانگی از جمله اموری است که هر کسی قادر نخواهد بود در رابطه با آن فعالیت کند. از این رو افرادی که وارد کار در این حوزه می‌شوند و اقدام به اخذ نمایندگی لوازم خانگی می‌نمایند این توانایی را دارند که به‌عنوان کارشناس بازار فعالیت کنند.

دلیل این امر آن است که این گروه از افراد سالیان متمادی در کار و حرفه خود تلاش می‌کنند و زحمت می‌کشند تا در نهایت روش‌های کسب درآمد از طریق فعالیت در این زمینه را یاد بگیرند. اما آن دسته از افراد متقاضی که تمایل دارند اقدام به اخذ نمایندگی لوازم خانگی از برندهای معتبر تولیدکننده این محصولات نمایند می‌بایست نکات مهمی را در رابطه با شروع فعالیت در این زمینه مد نظر داشته باشند. در ادامه مطلب به مهم‌ترین فعالیت‌های مورد نیاز در رابطه با فروش لوازم خانگی و اخذ نمایندگی لوازم خانگی و اقداماتی که می‌بایست در این زمینه انجام گیرد اشاره می‌کنیم.

توجه به چیدمان صحیح کالاها در فروشگاه لوازم خانگی

زمانی که فرد متقاضی پس از اخذ نمایندگی لوازم خانگی تصمیم می‌گیرد حرفه فروش لوازم خانگی را به‌عنوان منبع درآمد خود به دست گیرد می‌بایست به چند نکته مهم در این رابطه توجه ویژه‌ای داشته باشد. احتمالا این ضرب المثل بارها به گوش همه ما رسیده باشد که عقل مردم به چشمشان است. می‌توان گفت این ضرب المثل قدیمی برای کسانی که اقدام به اخذ نمایندگی لوازم خانگی و راه‌اندازی یک فروشگاه در این خصوص می‌نمایند باید به‌عنوان یک اصل یا به بیان بهتر به‌عنوان یک قانون مورد توجه قرار گیرد.

در این راستا کسانی که شروع به راه‌اندازی یک فروشگاه لوازم خانگی می‌کنند می‌بایست چیدمان ویترین فروشگاه خود را طوری انجام دهند که اجناس موجود در آن در مسیر دید مشتریان و بازدیدکنندگان فروشگاه قرار گیرد. نحوه چیدمان ویترین فروشگاه بستگی به این دارد که متراژ فروشگاه و ابعاد آن به چه صورت باشد. ممکن است ابعاد مغازه به شکل مربع و یا مستطیل باشد. بنابراین نحوه چیدمان در رابطه با هر یک از این دو مورد متفاوت خواهد بود. چنانچه فروشگاه مورد نظر دارای ابعادی مستطیل‌شکل باشد می‌بایست در پشت ویترین آن یک دستگاه یخچال و یک دستگاه ماشین لباسشویی قرار گیرد.

توجه به چیدمان صحیح کالاها
توجه به چیدمان صحیح کالاها

انتخاب مکان میز مدیریت

همچنین برای انتخاب مکانی که میز مدیریت فروشگاه در آن نقطه استقرار یابد و امور مربوط به صحبت با مشتریان بر سر قیمت، چانه‌زنی‌ها و غیره در آنجا انجام گیرد باید بخش انتهایی فروشگاه را در نظر داشت. اختصاص بخش انتهایی فروشگاه به میز مدیریت به دو دلیل اتفاق می‌افتد. اول آن که این نقطه از فروشگاه از امنیت بالاتری نسبت به سایر نقاط آن برخوردار است. نکته دوم نیز این که چنانچه مشتری قصد پرداخت هزینه یا چانه‌زدن را داشته باشد می‌تواند بدون برخورد با فضای بیرون و ایجاد مزاحمت برای سایر مشتریان به مقصود خود دست پیدا کند.

به‌کارگیری نیروهای لازم جهت کار در فروشگاه

کسانی که در پی اخذ نمایندگی لوازم خانگی و متعاقب آن راه‌اندازی فروشگاه لوازم خانگی هستند برای دستیابی به سود مورد نظر خود در زمینه فروش کالاهای برندهای معتبر می‌بایست به استخدام پرسنل فروش قوی و ماهر همت گمارند. فرد متقاضی برای راه‌اندازی فروشگاه لوازم خانگی خود حداقل به تعداد دو نفر نیرو برای فعالیت نیازمند خواهد بود؛ یک نفر به‌عنوان فروشنده ماهر لوازم خانگی و نفر دومی که به‌عنوان شاگرد و آبدارچی در فروشگاه به فعالیت مشغول باشد.

شخصی که به‌منظور واگذاری امور مربوط به فروشندگی در یک فروشگاه لوازم خانگی استخدام می‌شود می‌بایست به اندازه‌ای بر کار خود مسلط باشد که به‌طور ذهنی و در لحظه اطلاعات و مشخصات مربوط به کلیه اجناس داخل فروشگاه و البته موارد مورد نیاز مشتریان را برای آن‌ها تشریح نماید تا خریدار بتواند در رابطه با انتخاب کالای مورد نظر خود با آگاهی کاملی اقدام نماید.

محاسبه بهای کالای فروش‌رفته و جابه‌جایی آن برای مشتری

پس از این که مشتری اطلاعات لازم در رابطه با کالای مورد نظر خود را دریافت نمود و در نهایت کالایی را به‌منظور خرید انتخاب کرد باید به محاسبه مبلغ مورد نظر بابت بهای کالای مربوطه اقدام نمود. در این زمان، وقت آن است که تا جایی که امکانش هست تخفیفاتی را برای مشتری قائل شویم. چنانچه امکان ارائه تخفیف به مشتری نیست توضیحات روشنی را در این خصوص برای وی بیان نماییم. همچنین به‌منظور جابه‌جایی اجناس خریداری‌شده توسط مشتریان نیاز به وجود وسیله نقلیه‌ای هست که کالا یا کالاهای مورد نظر را به محل مورد نظر مشتری حمل نماید.

هزینه حمل کالای فروش‌رفته را می‌توان به‌صورت مجزا از مشتری مطالبه نمود. با این وجود یکی از موضوعاتی که می‌تواند سبب ایجاد مزیت رقابتی برای فعالان در عرصه فروش لوازم خانگی گردد این است که تحویل محصول خریداری‌شده توسط مشتری را به‌صورت رایگان انجام دهند و از این طریق بتوانند وجهه بهتری در نظر مشتریان خود به دست آورند. برای این که جا‌به‌جایی محصول هم برای فروشنده و هم برای مشتری وی مقرون‌به‌صرفه‌تر شود می‌توان از وجود کارگران باتجربه‌ای که شغل آنها جا‌به‌جایی لوازم خانگی می‌باشد بهره برد تا در صورت لزوم بتوان از آن‌ها به‌منظور جا‌به‌جایی و انتقال وسایل از فروشگاه لوازم خانگی به منزل مشتری کمک گرفت.

نکته

هزینه انجام تمامی این امور می‌بایست از ابتدا به‌صورت کامل برای خریدار تشریح گردد تا مشتری بعد از انجام خرید خود به یکباره با افزایش ناگهانی وجه پرداختی مواجه نشود و از خریدی که انجام می‌دهد دلسرد نگردد. نکته قابل توجه برای کسانی که اقدام به اخذ نمایندگی لوازم خانگی و ارائه خدمات مورد نظر در این زمینه به مشتریان خود می‌کنند این است که چنانچه در کار خود صداقت به خرج دهند مشتریان آنها قطعا خواهند پذیرفت که تنها به ازای پرداخت مبلغی معین بابت حمل و جا‌به‌جایی کالای خریداری‌شده خود می‌توانند محصول مورد نظر را به‌آسانی در منزل خود تحویل بگیرند.

توجه به چیدمان صحیح کالاها
نگرفتن هزینه حمل و نقل از مشتری

اخذ نمایندگی لوازم خانگی به‌منظور ارائه خدمات پس از فروش

همانطور که می‌دانیم افراد متقاضی جهت فعالیت در حیطه فروش لوازم خانگی می‌توانند به‌واسطه اخذ نمایندگی لوازم خانگی از برندهای معتبر مشغول فعالیت در این زمینه شوند. اما راه دیگری که می‌توان از طریق آن در این عرصه به کار و فعالیت پرداخت اقدام به اخذ نمایندگی لوازم خانگی به‌منظور ارائه خدمات پس از فروش به مشتریان است. روشن است که تجهیزات و لوازم خانگی پس از آن که مدت زمانی از استفاده‌کردن از آن‌ها گذشت دچار ایرادات و خرابی‌هایی می‌شوند. خرابی و نقص لوازم علت‌های گوناگونی می‌تواند داشته باشد.

بعضی از این مشکلات به‌راحتی قابل حل هستند. اما چنانچه این لوازم دچار مشکلات جدی و اساسی گردند می‌بایست توسط کسانی که مهارت و تخصص لازم در این رابطه را دارند مورد بررسی و تعمیر قرار گیرند. با توجه به این مطلب اهمیت اقدام به اخذ نمایندگی لوازم خانگی در زمینه ارائه خدمات پس از فروش و تعمیرات لوازم بیش از پیش روشن می‌شود.

مزیت اخذ نمایندگی لوازم خانگی در زمینه ارائه خدمات

اقدام به اخذ نمایندگی لوازم خانگی در راستای ارائه خدمات مورد نیاز در زمینه تعمیرات آن‌ها مزیت‌های بسیاری برای مشتریان این قبیل کالاها ایجاد می‌کند.

در ذیل به چند مورد از مزایایی که در رابطه با اخذ نمایندگی لوازم خانگی در این حیطه کاری وجود دارد اشاره می‌شود.

صرفه‌جویی در وقت و هزینه‌ها

زمانی که یکی از لوازم خانگی دچار ایراد و مشکل می‌شود ممکن است مشکل جزئی باشد و به همین دلیل نیازی نباشد که وسیله مورد نظر حتما به تعمیرگاه انتقال داده شود. در این شرایط بهتر است فرد با نمایندگی مربوطه تماس بگیرد تا تعمیرکار به منزل یا محل کار وی مراجعه نماید و مشکل را تحت بررسی قرار دهد. اما اگر مشخص شود مشکل اساسی وجود دارد لازم است که وسیله مذکور به تعمیرگاه مربوطه انتقال داده شود.

داشتن نظارت و کنترل بر نحوه کار تعمیرکاران

اغلب افراد تمایل دارند از نزدیک بر نحوه کار تعمیرکاران نظارت و کنترل داشته باشند. حین تعمیر وسیله اگر پرسشی برایشان پیش آمد آن را از تعمیرکار سوال کنند و اطلاعاتی را در این رابطه کسب نمایند. بهره‌گیری از مهارت تعمیرکارانی که در نمایندگی لوازم خانگی مشغول فعالیت هستند این فرصت را فراهم می‌سازد.

سرویس مرتب دستگاه‌ها

مراکزی که اقدام به اخذ نمایندگی لوازم خانگی به‌منظور ارائه خدمات پس از فروش به مشتریان می‌کنند امکاناتی را در نظر گرفته‌اند که از طریق آن تعمیرکاران را در بازه‌های زمانی مشخصی به منزل یا محل کار مشتریان خود اعزام نمایند. در واقع به این شیوه عملکرد لوازم خانگی را سرویس‌دهی کنند. با استفاده از این روش می‌توان تا حد زیادی از ایجاد خسارت و خرابی‌های ناگهانی در دستگاه‌ها پیشگیری به عمل آورد.

جهت خرید و فروش انواع لوازم خانگی می‌توانید به اپلیکیشن واسط کالا مراجعه نمایید.

نظرات
Nv

Nv

با سلام من متقاضی نمایندگی فروش محصولات اسنوا در لرستان هستم لطفا جهت اخذ نمایندگی و دریافت محصولات بصورت مستقیم از کارخانه و فروش بصورت نقد و اقساط چکار باید بکنم

حیدر محمدی

حیدر محمدی

سلام.من جهت اخذ نمایندگی فروش لوازم خانگی دارم از استان کردستان شهرستان دیواندره سرمایه و مکان لازمم دارم.ممنون میشم راهنمایی کنید.

علی راد

علی راد

سلام من میخوام نمایندگی خدمات پس از فروش راه بندازم

حیدری جولا

حیدری جولا

سلام من نمابندگی نصب و تعمیر وسایل برقی خانگی گروه انتخاب را مبخواهم بگیرم)نمایندگی پارس خزر را دارم) ولی بارها با شرکت انتخاب تماس گرفته ام ولی هر بار به نفر دیگر پاس می دهن .شماره های مختلفی در اصفهان و تهران زنگ زدم تا کنون نتیجه ای نگرفته ام.سما راهی را سراغ ندارید..تشکر حیدری

رضا جاجرمی

رضا جاجرمی

سلام یک واحد تجاریبا مساحت 180متر واقع در خیابان اصلی یکی از شهر ستان های استان گلستان هستم متقاضی نمایندگی یک برند هستم چکار باید کنم از کجا باید اقدام کنم

امیررضا

امیررضا

خب باید با برند مورد نظر صحبت کنی و شرایط نمایندگی و بگیری.

سجاد

سجاد

درخواست نمایندگی تعمیر و نصب لوازم خانگی اسنوادر استان آذربایجان شرقی -در شهرستان مراغه هستم لطفاً منو راهنمائی کنید.

دریا

دریا

با مسیول فروششون تماس بگیر

جمال فرحبخش

جمال فرحبخش

سلام درخواست نمایندگی نصب و راه اندازی و خدمات پس ازفروش اسنوا را دارم لطفا راهنمایی فرمایید.سپاس

نقی نصیری

نقی نصیری

باسلام ؛درخواست نمایندگی دراستان آذربایجانشرقی ،شهرستان ورزقان برای مغازه ۳۲۰متری برای لوازم خانگی دارم ،تقاضای راهنمایی دارم

جواد حاجی حاجی

جواد حاجی حاجی

سلام خسته نباشید من متقاضی اخذ نمایندگی شرکت اسنوا هستم در استان لرستان شهرستان الیگودرز با متراژ مغازه ۱۱۰متر و سابقه و سابقه فروش دارم

سعید اسدی

سعید اسدی

سلام و احترام، اینجانب درخواست اخذ نمایندگی خدمات پس از فروش دارم لطفا راهنمایی کنید که کجا مراجعه کنم.ممنون

زهرا سامره

زهرا سامره

سلام شما باید به دفتر همان برند مراجعه نمایید.

حسن شکاری

حسن شکاری

درخواست اخذ نمایندگی فروش دارم میشه راهنمایی کنید که چی خوب وباید چیکار کنم

فرهاد حسنی

فرهاد حسنی

درخواست نمایندگی نصب و تعمیرات در شهر ساوه را داشتم لطفا راهنمایی بفرمایید

فرزادچهره

فرزادچهره

درخواست اخذ نمایندگی فروش لوازم خانگی رادارم لطفا راهنمایی کنید

فرزادچهره

فرزادچهره

مالکیت مغازه۶۰متری رادارم جهت اخذ نمایندگی فروش لوازم خانگی آماده همکاری میباشم لطفا راهنمایی نمایید

فرزادچهره

فرزادچهره

مالکیت مغازه ۶۰متری در خیابان اصلی شهر میانه با۱۰۰متر زیرزمین انباری دارم جهت اخذ نمایندگی فروش لوازم خانگی چه کار باید بکنم

محسن مینائی

محسن مینائی

درخواست نمایندگی ملک 600 متر طبقه همکف در منطقه ای از شهرستان خرم آباد لرستان که در حال پیشرفت با سرعت بالاست تمامی اطراف فروشگاه لوازم خانگی ومبلمان و.... است که من این ملک رو دارم با تمامی امکانات میخوام یه کاری راه اندازی کنم هم برا درآمد خودم هم اشتغال برای هم استانی هام

ناصر نیک محضر یزدی

ناصر نیک محضر یزدی

باسلام مخواستم نمایندگی قطعات لوازم خانگی را بگیرم لطفا گمگم کنید تلفن09134575982

جعفری

جعفری

با سلام واحترام اخذ نمایندگی یخچال چه شرایطی لازم میباشد.

سلام

سلام

سلام. برای اخذ نمایندگی تعمیرات لوازم اسنوا نه برای فروش لطفا توضیح بدین چه اقداماتی لازم هست؟ باتشکر

میرزایی

میرزایی

سلام عرض ادب و احترام برای اطلاعات دقیق به سایت اسنوا مراجعه کنید.

روح الله جبارپناه

روح الله جبارپناه

سلام عرض ادب و احترام خسته نباشید من آقای روح الله جباری هستم اهل همدان شهرستان کبودرآهنگ روستای وصله مغازه وانبار بزرگ ساخت کلا براندازان شده دنبال ارسال بار لوازم خانگی بزرگ وکوچک هستم هم برای فروش هم برای پخش آمادگی لازم رادارم لطفا همکاری کنید ممنون ازلطفتون

حافظ

حافظ

سلام اقای جبار پناه اگه نمایندگی لوازم خانگی دارید بنده امادگی دارم باشما همکاری کنم من از خوزستان شهرستان شوشتر بخش شعیبیه هستم که این بخش شامل ۸۶ روستا بدون هیچ مغازه لوازم خانگی هس بهترین کار برای لوازم خانگی جای بزرگی دارم برای مغازه زدن

سید حسن پناهیان

سید حسن پناهیان

سلام تعمیرات لوازم خانگی در فریدونکنار مازندران دارم ودرخواست نمایندگی تعمیرات لوازم خانگی برقی آشپز خانه دارم saeedyasi49@gmail.com

مرتضی عسکری

مرتضی عسکری

سلام دوست عزیز شما می‌توانید درخواست خود را در قالب یک آگهی در وبسایت واسط کالا ثبت نمایید. تا در معرض دید بیشتری قرار گیرد. با تشکر

اسحاق تراج

اسحاق تراج

سلام میخوام نمایندگی اخذ کنم کسی هست ردهنمایی کنه

محمدباقرزارعی

محمدباقرزارعی

سلام خسته نباشی در مورد نمایندگی های بیسکویت توضیح بدین .ممنونم

اسدی

اسدی

با سلام همه شرایط رو فرمودین ایا در این میان رعایت استاندارد های مشخص در حفظ حقوق مشتری و عدم تخلف در مسایل فروش که حق عمومی افراد رو ذايل میکنه جایی نداشت؟ چرا که این گروه و صنف کاری به راحتی تخلف در فروش خود دارند و رسیدگی خاصی یا عمل به چهار چوب مقرارات یک نمایندگی مرجع وجود ندارد

نصیری مهدی

نصیری مهدی

سلام من میخوام نمایندگی صرفا خدماتی اخذ نمایم خوشحال میشم

مژده

مژده

لیست نمایندگی لوازم خانگی ال جی معتبر را میذارید داخل سایتتون

علی صفاری

علی صفاری

سلام.بنده نمایندگی لوازم خانگی دوو رو داشتم اما به دلیل مشکلات بازار کارم رو تغییر دادم.اگر کسی نمایندگی این برند رو داره و موفقه تجربیاتش رو با ما در میون بزاره.ممنون

نصیری

نصیری

سلام هر جوری شده میخوام حرف ام رو گسترش داده و نمایندگی خدمات اخذ نمایم در ضمن ۲۵ سال سابقه تعمیرات و طراحی مدارهای الکترونیکی دارم ممنون لطفا راهنماییم کنید

محسن علوی

محسن علوی

من نمایندگی لوازم خانگی بوش دارم واقعا مارک خوب و باکیفیتیه

مهیار عبادی

مهیار عبادی

سلام من یک مغازه ۲۰ متری داخل پردیس دارم مجوز و پروانه کسب اتحادیه هم دارم با ۵ سال سابقه لوازم خانگی. برای اخذ نمایندگی چیکار میتونم بکنم و چه برندهایی میتونن با من همکاری کنن ممنون

آرش مدیری

آرش مدیری

اینجانب سروکار لوازم خانگی میباشم لذا ازشما خواستار اخذ خدمات یکی از برندهای لوازم خانگی میباشم .

مهتاب

مهتاب

اگر ممکن یه مطلب درباره بهترین برند های ایرانی هم بزارید

کریمی

کریمی

سلام.شما میدونین برای اخد نمایندگی لوازم خانگی پارس چقدر باید وثیقه برای گرفتن اجناس بزاریم؟

طاهر

طاهر

برای اخذ نمایندگی لوازم خانگی بوش چه شرایطی باید داشته باشیم؟

مسلم محمدی

مسلم محمدی

درخواست نمایندگی خدمات پس از فروش لوازم خانگی خوب چی ها هستن؟

ثبت نظر