بهترین مارک رژ لب مایع مات

در بین انواع رژلب، رژلب‌های مایع طرفداران زیادی دارند! همه ما به دنبال بهترین مارک رژ لب مایع مات می‌گردیم. ما از رژ لب‌های مایع مات انتظاراتی داریم مثلاً ماندگاری بالایی داشته باشند تا هنگام غذا خوردن پاک نشوند. همچنین می‌خواهیم که رژلب ، لبمان را خشک نکنند و سرب نداشته باشند.

به‌علاوه که ما نمی‌خواهیم هزینه گزافی بابت آن بپردازیم! اما حقیقت این است که پیدا کردن چنین رژ لب مایع ماتی تقریباً غیرممکن است. پس باید انتظاراتمان را از یک رژ لب مایع مات پایین‌تر بیاوریم. رژ لب‌های مایع دو نوع مات و براق دارند. ما می‌خواهیم بهترین مارک‌های رژ لب‌های مایع مات را به شما معرفی کنیم. با ما همراه باشید!

متفاوت بودن سلیقه‌ها!

نمی‌توان تنها یک رژ لب مایع مات را به‌عنوان بهترین مارک رژ لب مایع مات معرفی کرد چراکه سلیقه افراد متفاوت است. بنابراین با توجه سلیقه‌های متفاوت می‌توان چندین رژلب مایع مات را معرفی کرد.

بهترین‌های ایرانی

در ابتدا ما به سراغ مارک‌های ایرانی رفتیم. رژ لب‌های مایع مات ایرانی با توجه به قیمتشان کاملاً صرفه اقتصادی دارند. در این چند سال کیفیت این محصولات نیز پیشرفت قابل توجهی داشته است. حتی بعضی از مارک‌های ایرانی علاوه بر عرضه داخلی ، محصولاتشان را به کشورهای خارجی نیز صادر می‌کنند.

نظرسنجی برای یافتن بهترین رژلب!

ما باید بهترین مارک رژ لب مایع مات ایرانی را پیدا می‌کردیم؛ بنابراین تصمیم گرفتیم از یک نظرسنجی ساده استفاده کنیم. ما از کاربران فضای مجازی خواستیم تا بهترین مارک رژ لب مایع مات ایرانی را به ما معرفی کنند. برای این نظرسنجی از افرادی سؤال پرسیدیم که آرایش جزء روتین روزمره آن‌ها است تا مطمئن باشیم که از مارک‌های ایرانی استفاده کرده‌اند.

در ادامه این مقاله نتیجه این نظرسنجی را در اختیار شما قرار می‌دهیم. ما از آن‌ها پرسیدیم که به نظر شما بهترین مارک رژ لب مایع مات ایرانی کدام است؟

نتیجه‌ی نظرسنجی

جواب‌های آن‌ها در ابتدا کمی گیج‌کننده به نظر می‌رسید چرا که آن‌ها مارک‌های متفاوتی را به ما پیشنهاد می‌دادند .بنابراین کار انتخاب بهترین مارک کمی سخت شده بود. ما تعداد افراد را بیشتر کردیم و از تعداد افراد بیشتری این سؤال را پرسیدیم تا بالاخره به نتایج قابل‌قبولی دست یافتیم.

رژلب‌های شون، کالیستا، اینلی و مای

بیشتر آن‌ها مارک‌های شون، کالیستا، اینلی و مای را به عنوان بهترین مارک رژ لب مایع مات ایرانی به ما معرفی کردند. بیشترین آراء مربوط به مارک شون و کالیستا و بعد از آن‌ها مارک اینلی و درآخر مارک مای بود. ما این را در نظر گرفتیم که احتمالاً آن‌ها سلیقه شخصی خودشان را نیز در انتخاب مارک‌ها دخالت داده باشند. پس ما مارک‌ها را رتبه‌بندی نکردیم و همه آن‌ها را در کنار یکدیگر برای شما ذکر کردیم.

کالیستا
رژلب ایرانی کالیستا

رژلب مایع مات شون

مارک شون به‌عنوان یکی از بهترین مارک‌های رژلب مایع مات ایرانی به ما معرفی شد. ولوت شون مدل رژ لب مایع مات برند شون است. در جامعه‌ی آماری کوچک ما کسی نظر منفی راجع به رژ لب مایع مات شون نداشت.

برند شون در سایت خود این رژ لب مایع مات را این‌گونه معرفی می‌کند: رژ لب‌های مدل ولوت شون حاوی عصاره‌ی هسته انگور هستند. عصاره هسته انگور به لب‌ها رطوبت رسانی می‌کند و از چروک شدن آن‌ها جلوگیری می‌کند.

عصاره هسته انگور سرشار از آنتی‌اکسیدان اسیدهای چرب و مواد معدنی است که بافتی مخملی را به لب‌ها می‌دهند. روغن دانه ریکونیوس کامونیس نیز به عنوان مرطوب‌کننده در فرمولاسیون این رژ لب عمل می‌کند. این روغن همچنین از لب‌ها حفاظت می‌کند.

شرکت شون ماندگاری این رژ لب مایع مات را تا ۱۲ ساعت تضمین کرده است. این برند همچنین تضمین کرده است که مواد داخل رژ لب گیاهی و بدون سرب هستند. به‌طورکلی این رژ لب مایع مات دارای ۸ رنگ مجزا است.

اگر می‌خواهید رژلب‌های بدون سرب را تشخیص دهید، مقاله زیر را از دست ندهید.

تشخیص رژلب بدون سرب

رژ لب مایع مات کالیستا

در بین مارک‌های معرفی شده برای بهترین مارک رژلب مایع مات، مارک کالیستا سهم چشمگیری داشت. این رژ لب مایع مات در مجموع آرا، آرایی مشابه با رژ لب مایع مات شون داشت.

این رژلب دارای ۱۲ رنگ مجزا است. برند کالیستا توضیح می‌دهد که رژ لب‌های آن‌ مطابق با استانداردهای جهانی تولید می‌شوند و از نظر کیفیت با بهترین محصولات خارجی رقابت می‌کنند. برند کالیستا یکی از معتبرترین تولیدکننده‌های لوازم آرایش در ایران است و یکی از برندهای شرکت کیمیا آریان تک به حساب می‌آید. کلمه کالیستا به معنای زیباترین است.

رژ لب مایع مات اینلی

رژ لب مایع مات اینلی یکی از بهترین مارک های رژ لب مایع مات ایرانی محسوب می‌شود و طرفداران خودش را دارد. این رژ لب ۹ رنگ مجزا دارد.

بهترین مارک رژ لب مایع مات
رژ لب مایع مات اینلی

رژ لب اینلی حاوی ویتامین E و روغن‌های گیاهی است. این‌ موارد باعث مرطوب شدن و نرمی پوست لب می‌شوند. این رژ مایع مات جلوه‌ای مخملی به لب‌ها می‌دهد، روی لب‌ها پخش نمی‌شود و بر روی لب چسبندگی ایجاد نمی‌کند. همچنین ماندگاری طولانی دارد و فاقد سرب و پارابن است.

اگر می‌خواهید یک رژلب مناسب برای خود انتخاب کنید، مقاله زیر را حتماََ مطالعه کنید.

راهنمای انتخاب رژلب

رژ لب مایع مات مای

بعضی از شرکت‌کنندگان در نظرسنجی، رژلب مایع مات مای را نه عالی بلکه متوسط ارزیابی کردند. با این حال بعضی هم آن را خوب ارزیابی کردند. رژ لب‌های مایع مات مای مدل‌های مختلفی دارند. رژ لب مایع پر فکشن مت بلک دایموند یکی از مدل‌های رژ لب‌های مایع مات این برند است.

فرمولاسیون این رژ لب‌ رنگ دهی بالایی بر روی لب‌ها دارد و می‌تواند برای ساعت‌ها ماندگاری داشته باشد. رژلب مای بافتی نرم و مخملی به لب‌ها می‌دهد، سبک است و بر روی لب سنگینی ندارد. این رژ لب‌های مایع مات ۱۲ رنگ مجزا دارند.

سایر برندهای ایرانی

پس از همه این مارک‌ها و با آرایی پایین‌تر، رژ لب‌های مایع مات لوسمنت و شیان به عنوان بهترین مارک رژ لب مایع مات به ما معرفی شدند. به یاد داشته باشید که آراء پایین بعضی از رژ لب‌های مایع مات می‌تواند به دلیل نوپا بودن این محصولات باشد.

آزمون و خطای کالای ایرانی

خرید کالاهای ایرانی می‌تواند برای هم‌وطنان عزیزمان اشتغال ایجاد کند. در چند دهه‌ی قبل مارکی از محصولات ایرانی در میان لوازم آرایشی در بازار موجود نبود اما امروز می‌بینیم که علاوه بر تولید محصولات آرایشی این شرکت‌های ایرانی حتی محصولاتشان را به خارج از کشور صادر می‌کنند!

بهترین مارک رژ لب مایع مات
کالا های ایرانی

تقریباً هیچ محصولی در دنیا یک شبه معروف و محبوب نشده است. هر محصول با آزمون و خطا به کیفیت قابل قبولی دست می‌یابد. یک محصول با کیفیت از آزمون و خطاهای زیادی عبور کرده است، بنابراین ما می‌توانیم با خرید کالاهای ایرانی به برند‌های ایرانی فرصت دیده شدن بدهیم.

چرا ایرانی بخریم؟

با خرید کالای ایرانی و با حمایت از تولید داخلی، می‌توانیم به کارآفرینی و اشتغال جوانان کشور عزیزمان کمک کنیم. اغلب افراد بر این باورند که محصولات آرایشی ایرانی با توجه به قیمتی که دارند کیفیت قابل قبولی دارند. این کیفیت در سال‌های اخیر افزایش هم یافته است. به امید روزی که مارک‌های ایرانی به عالی‌ترین کیفیت خودشان برسند.

تجربه‌ی شما چیست؟

آیا شما تجربه‌ای از استفاده از رژ لب مایع مات ایرانی دارید؟ کدام رژلب مایع مات ایرانی را به عنوان بهترین مارک رژ لب مایع مات به ما معرفی می‌کنید؟ در قسمت دیدگاه‌های وبلاگ برای ما نظر و تجربه خودتان را بنویسید.

بهترین مارک‌های خارجی

پس از معرفی بهترین مارک‌های ایرانی به بررسی بهترین مارک رژ لب‌های مایع مات خارجی می‌پردازیم. در ادامه مقاله چند مورد از بهترین مارک‌های رژ لب‌های مایع مات خارجی را به شما معرفی می‌کنیم.

رژ لب مایع مات هدی بیوتی

مارک هدی بیوتی یکی از بهترین مارک های رژ لب مایع مات است. این رژ لب دارای ماندگاری بالایی است و رنگ‌دانه‌های زیادی دارد. فرمولاسیون این رژ لب مایع باعث رطوبت رسانی به پوست لب می‌شود و بر روی لب احساس سنگینی ایجاد نمی‌کند. این رژ لب‌های مایع مات فاقد پارابن و اتیل و گلوتن هستند و ماندگاری آن‌ها حداقل ۸ ساعت است.

رژ لب مایع مات گاش

این رژ لب مایع حالت کرم مانندی دارد و پس از استفاده به طور کامل بر روی لب خشک نمی‌شود. این رژ لب به‌راحتی بر روی لب پخش می‌شود. گاش حاوی عصاره قاصدک است که باعث افزایش جریان خون در مویرگ‌های لب می‌شود. فرمولاسیون این رژلب باعث نرمی لب‌ها می‌شود. این رژ لب مایع مات فاقد پارابن است و دارای ۶ رنگ مجزا است.

رژ مایع مات zoeva

این رژ لب مایع جلوه‌ای مات به لب‌ها می‌دهد و دارای رنگ‌های بسیار متفاوت است. تناژ یکی از رنگ‌های آن به رنگ نارنجی قهوه‌ای است. این تناژ گرم می‌تواند باعث شود که دندان‌های شما کمی زردرنگ به نظر برسند.

رژ لب مایع مات diego dalla palma

این رژ لب مایع مات با امتیاز ۹٫۵ از ۱۰ در لیست بهترین مارک‌ رژ لب مایع مات در سایت‌های خارجی قرار گرفته‌است.

بهترین مارک رژ لب مایع مات
رژ لب مایع مات diego dalla palma

پرسش و پاسخ

رژ لب مات مایع بهتر است؟

پاسخ : با انتخاب رژ مات مایع پایان بهتری خواهید داشت و باعث می‌شود که زمان پاک شدن رژلب کاهش یابد .  رژلب‌های مایع به پوست شما محکم می‌چسبند و برداشتن آن‌ها می‌تواند مشکل باشد.

چگونه رژ لب مات مناسب انتخاب کنیم؟

پاسخ : به انتخاب ته رنگ‌های گرم، برای شب بروید. اگر به دنبال رنگ روز هستید، یک سایه ‌روشن و کم‌رنگ از رژ لب مات را امتحان کنید . 

کلام آخر

امیدواریم که این مطلب برای شما مفید واقع‌شده باشد. شما می‌توانید با مراجعه به وبلاگ واسط کالا سایر مقالات مرتبط را مطالعه کنید.
فراموش نکنید که بهترین گزینه برای خریدوفروش وسایل دست‌دوم شما با مناسب‌ترین قیمت‌ها، اپلیکیشن واسط کالاست. از اینکه با ما همراه بودید سپاسگزاریم.

پیشنهاد می‌کنیم مطالعه مقالات زیر را از دست ندهید!


منابع:
My.co.ir
Callista.ir
fa.inlaycosmetics.com

نظرات
تا کنون نظری ثبت نشده است.
ثبت نظر