چگونه میز آرایشی مرتبی داشته باشیم؟

مرتب‌کردن میز آرایشی و داشتن یک میز آرایش شیک و زیبا اغلب جزو دغدغه‌های خانم‌های خانه به شمار می‌رود. منظم‌‌بودن میز آرایشی این امکان را برای ما فراهم می‌آورد که دسترسی سریع‌تر و آسان‌تری به لوازم آرایشی مورد نیاز خود داشته باشیم و از این رو هر زمان که نیاز به استفاده‌کردن از هر یک از لوازم و ابزارهای آرایشی خود داشتیم به‌راحتی و سهولت، نیاز خود را برطرف کنیم. تاثیر قابل توجه دیگری که مرتب کردن میز آرایشی به همراه دارد آن است که یک میز آرایشی مرتب و تمیز، جلوه زیباتر و آراسته‌تری به اتاق ما می‌بخشد.

بهترین روش مرتب کردن میزآرایش

در خصوص مرتب کردن میز آرایشی باید گفت بهترین روشی که به‌منظور نظم‌دادن به میز آرایشی می‌توان به کار برد، آن است که دقت داشته باشیم در هر بار استفاده از ابزار و لوازم گوناگون آرایشی خود هر یک از چیزهایی را که مورد استفاده قرار داده‌ایم مجددا به جای مخصوص خود برگردانیم. به این شیوه جلوی بی‌نظمی و نامرتب شدن میز آرایشی را می‌گیریم. اما روش‌های متنوع و گوناگونی به‌منظور مرتب‌کردن میز آرایشی و نظم‌دادن به آن وجود دارد که می‌توانیم از آن‌ها بهره بگیریم و همواره یک میز آرایشی شیک و مرتب و تمیز داشته باشیم.

البته همه ی شما میدانید که لوازم آرایشی و بهداشتی شخصی نباید در در دسترس همه ی افراد قرار بگیرند.بهتر است هر فرد از وسایل خود مراقبت کند و آن ها در جای خود قرار دهد.در این فرصت در نظر داریم راجع به روش‌های گوناگون و ایده‌های جالبی که در رابطه با مرتب کردن میز آرایشی و طبقه‌بندی انواع لوازم آرایشی بر روی میز آرایش وجود دارد صحبت کنیم. با ادامه این مطلب همراه ما باشید.

مرتب کردن میز آرایشی
مرتب کردن میز آرایشی

استفاده از کشوهای میز آرایشی

اگر میز آرایشی ما کشو داشته باشد یکی از بهترین اقدامات جهت مرتب کردن میز آرایشی آن است که لوازم و ابزارهای آرایشی خود را در داخل این کشوها قرار دهیم. از این طریق بخش زیادی از وسایل ما درون کشوهای میز آرایشی جا می‌گیرند و از شلوغی، بی‌نظمی و به‌هم‌ریختگی آن‌ها جلوگیری می‌شود. برای این که انواع ابزارها و لوازم آرایشی را در داخل کشوهای میز آرایشی جا دهیم می‌توانیم از جعبه‌های کوچک، ظرف‌ها و سایر لوازمی که جهت طبقه‌بندی وسایل کاربرد دارند استفاده کنیم و به این وسیله کشوهای میز آرایشی خود را نظم و ترتیب ببخشیم.

البته در خصوص تمیز بودن میز آرایش ،نکته ی دیگری که بهتر است به شما بگویم،خرید لوازم آرایشی و بهداشتی مرغوب است.اگر شما یک مداد داشته باشید که رنگش به بقیه ی وسایل برسد دیگر میز آرایش تمیزی نخواهید داشت. در سایت ما راهنمای خرید لوازم آرایشی برایتان به اشتراک گذاشته تا بتوانید بهترین لوازم آرایشی را بخرید.

اگر میز آرایشی ما کشوهای زیادی داشته باشد می‌توانیم هر کدام از آن‌ها را برای منظم‌کردن بخشی از ابزارها و لوازم مخصوص آرایش و مرتب کردن میز آرایشی خود استفاده کنیم. به این ترتیب بعد از آن که هر یک از وسایل آرایشی را در قسمت‌های مناسبی از کشوهای میز آرایش قرار دادیم می‌توانیم سایر لوازم از جمله عطرها و دیگر لوازم آرایشی را که به‌صورت روزانه به آن‌ها نیازمند هستیم بر روی میز آرایشی خود قرار داده و مرتب کنیم.

استفاده از لیوان‌های مسی جهت مرتب کردن میز آرایشی

یکی از راه‌های جالب به‌منظور مرتب کردن میز آرایشی استفاده از لیوان‌های مسی برای نظم‌دادن به تعدادی از لوازم آرایشی است. این کار سبب می‌شود که وسایل ما منظم شوند و به این ترتیب میز آرایشی مرتب، آراسته و خلوتی داشته باشیم. لیوان‌های مسی یا لیوان‌هایی که جنس مشابهی دارند وسایل مناسبی برای مرتب‌نمودن انواع ابزارهای آرایشی ما به شمار می‌روند.

به‌طور مثال می‌توانیم برس‌های آرایشی و لوازمی شبیه به آن را که دارای پایه‌های بلندی هستند در داخل این لیوان‌ها قرار دهیم و سپس این لیوان‌ها را بر روی یک دیوار نصب کنیم. این کار موجب آن می‌شود که بخشی از لوازم آرایشی ما در فضای داخل این لیوان‌ها جا بگیرند و در نتیجه این امکان را داشته باشیم که از فضای بیشتری در میز آرایش برای سایر لوازم آرایشی خود بهره ببریم.

قفسه‌های معلق

استفاده از یک تخته اسکیت می‌تواند ایده خلاقانه‌ای برای گذاشتن لوازم آرایشی و مرتب‌کردن میز آرایشی ما باشد. این ایده مخصوصا مناسب حال کسانی است که در خانه‌هایی با فضای کوچکتر ساکن هستند و به این خاطر از نظر استفاده از فضا برای گذاشتن وسایل گوناگون از جمله میز آرایشی در اتاق خواب محدودیت دارند. با کمک اشیایی همچون یک اسکیت‌برد کهنه و بی‌مصرف و یا تخته‌های مشابه آن می‌توانیم قفسه‌های معلقی درست کنیم که از سقف اتاق آویزانشان کنیم و یا آن‌ها را بر روی دیوار قرار دهیم. این قفسه‌های معلق که می‌توانند جهت انواع لوازم آرایشی مورد استفاده قرار گیرند بهترین گزینه برای آن دسته از اتاق‌های کوچکی به شمار می‌روند که در آن‌ها جای کافی برای استفاده از یک میز آرایشی وجود ندارد.

قفسه های معلق
قفسه‌های معلق

ظرف شیرینی‌خوری

برای مرتب کردن میز آرایشی خود می‌توانیم از وجود یک ظرف شیرینی‌خوری بهره‌مند شویم. ظرف شیرینی‌خوری می‌تواند برای مرتب‌کردن برخی از لوازمی که بر روی میز آرایشی قرار دارد کمک خوبی به ما کند. برای انجام این کار می‌توانیم ظرف شیرینی‌خوری کوچکی را به سلیقه خود تهیه کنیم و آن را بر روی میز آرایش قرار دهیم. به این ترتیب قادر خواهیم بود از طبقات گوناگون ظرف شیرینی‌خوری به‌منظور نظم‌دادن به ابزار و لوازم آرایشی از قبیل رژ لب، لاک ناخن و غیره استفاده کنیم.

استفاده از سبدهای حصیری جهت مرتب کردن میز آرایشی

سبدهای حصیری را می‌توان در اشکال و اندازه‌های مختلفی تهیه کرد و به‌منظور مرتب کردن میز آرایشی به کار برد. اگر قصد آن را داشته باشیم که از سبدهای حصیری برای مرتب کردن میز آرایشی خود استفاده کنیم می‌توانیم برای هر یک از ابزارها و لوازم آرایشی خود که تعداد زیادی از آن‌ها را در وسایل خود داریم سبدی را به‌صورت مجزا تهیه و به این منظور استفاده نماییم. گفتنی است می‌توان این سبدهای حصیری را طبق ذوق و سلیقه خود و به‌وسیله روبان‌ها و پارچه‌های رنگی تزئین کرد و سپس بخشی از لوازم آرایشی را در آن‌ها جا داد.

در این صورت این سبدهای زیبا می‌توانند ظاهر بسیار آراسته‌تری به میز آرایشی ما بدهند. می‌توانیم این سبدهای حصیری را طبق سلیقه خود بر روی میز آرایشی بچینیم و از تماشای تصویر زیبایی که بر روی میز آرایشی خود ایجاد کرده‌ایم لذت ببریم.

مرتب‌کردن عطرها

بسیاری از ما جزو آن دسته از افرادی هستیم که علاقه زیادی به جمع‌آوری مجموعه بزرگی از عطرهای خوشبو و مورد علاقه خود داریم. به این خاطر می‌بایست به‌منظور مرتب کردن میز آرایشی خود به دنبال روش مناسبی جهت سامان‌دادن به این تعداد زیاد از انواع عطرها در کنار سایر لوازم آرایشی باشیم. اهمیت این مساله به آن خاطر است که چیدن تمامی عطرها بر روی میز آرایشی نمی‌تواند جلوه زیبایی در اتاق ما به همراه داشته باشد و مسلما این کار میز آرایشی ما را بیش از حد شلوغ و نامرتب خواهد کرد. به‌منظور سامان‌دادن به عطرها و مرتب کردن میز آرایشی می‌توانیم از روش‌های گوناگونی استفاده کنیم.

یکی از روش‌ها برای منظم‌کردن عطرها این است که آن‌ها را در سینی گرد و زیبایی قرار دهیم و به این شکل ظاهر خاص و منحصر‌به‌فردی به میز آرایش خود ببخشیم. ایده کاربردی دیگری که در این زمینه می‌توان آن را استفاده نمود این است که قفسه کوچکی را به این منظور تهیه کنیم و آن را در کنار میز آرایشی خود بر روی دیوار نصب کنیم و سپس تمامی عطرها را در داخل قفسه بچینیم. برای حفظ نظم و ترتیب در محل قرارگیری عطرها نیز می‌بایست حواسمان باشد که بعد از هر بار استفاده از عطرها آن‌ها را به جای مخصوص خود برگردانیم.

مرتب کردن عطرها
مرتب کردن عطرها

جدا‌کردن لوازم آرایشی جهت مرتب کردن میز آرایشی

معمولا آرایشگرها لوازم آرایشی خود را در جای خود قرار میدهند و آن ها را دسته بندی میکنند.یک آرایشگر موفق همیشه در کار های روزمره ی خود برنامه ریزی دارد .شما هم اگر میخواهید بدانید که چگونه آرایشگر موفقی باشیم؟ میتوانید این مقاله را مطالعه کنید.

روشن است که برخی از ابزارها و لوازم آرایشی برای ما مصرف روزانه دارند ولی برخی دیگر از آن‌ها خیلی کم و یا به ندرت و تنها در موارد خاص مورد استفاده ما قرار می‌گیرند. با توجه به این مساله بدیهی است که یکی از بهترین راه‌ها به‌منظور مرتب کردن میز آرایشی آن است که این لوازم را از یکدیگر جدا کنیم به‌گونه‌ای که بخشی از لوازم آرایشی که به‌صورت روزانه مورد استفاده و نیازمان‌ است به‌راحتی و سهولت در دسترس ما باشند.

برای انجام این کار می‌توانیم این لوازم را از مابقی لوازم آرایشی خود جدا نماییم و در داخل چیزی به‌طور مثال داخل یک جعبه حصیری بگذاریم و سپس آن را در نقطه‌ای مناسب بر روی میز آرایشی خود قرار دهیم که به‌آسانی در دسترس باشد. بعد از انجام این مرحله از جداسازی لوازم آرایشی می‌توانیم مابقی لوازم خود را داخل کشوهای میز آرایشی قرار دهیم.

جا‌عینکی و گلدان

راهکار دیگری که برای مرتب کردن میز آرایشی پیشنهاد می‌شود استفاده از جا‌عینکی‌های قدیمی است. به‌منظور استفاده از جا‌عینکی‌ها برای مرتب‌کردن بخشی از لوازم آرایشی خود می‌توانیم آن‌ها را شسته و به‌خوبی خشک نماییم و سپس از آن‌ها به‌منظور مرتب‌نمودن قلم‌موهای آرایشی استفاده کنیم. کار دیگری که می‌توان در رابطه با نظم‌دادن و مرتب‌کردن قلم‌موهای آرایشی انجام داد آن است که آنها را داخل یک گلدان شیشه‌ای قرار دهیم.

برای انجام این کار می‌بایست گلدان شیشه‌ای کوتاهی را تهیه کرده و قلم‌موهای آرایشی را داخل آن جا دهیم. یک روش مبتکرانه برای گذاشتن قلم‌موهای آرایشی در داخل گلدان شیشه‌ای آن است که درون گلدان کمی دانه قهوه بریزیم و سپس قلم‌موهای آرایشی را داخل آن بگذاریم. با انجام این کار هم قادر خواهیم بود بخشی از لوازم آرایشی خود را نظم و ترتیب ببخشیم و هم اتاق خود را خوشبو کنیم.

استفاده از جا‌قاشقی جهت مرتب کردن میز آرایشی

معمولا برای مرتب‌کردن وسایلی که در کشوهای کابینت آشپزخانه گذاشته می‌شوند استفاده از جا‌قاشقی‌ها رواج زیادی دارد. جا‌قاشقی‌ها به این دلیل که دارای طبقه‌بندی هستند گزینه‌های خوبی برای گذاشتن لوازم آرایشی به حساب می‌آیند. می‌توانیم لوازم آرایشی خود را داخل جا‌‌‌‌قاشقی بگذاریم و سپس آن را در کشوی میز و یا بر روی میز آرایش قرار دهیم. لوازمی همچون برس‌های آرایشی، قلم‌موهای آرایشی وغیره برای گذاشتن در جا‌قاشقی مناسب هستند.

استفاده از شیشه‌های مربا جهت مرتب کردن میز آرایشی

شیشه‌های مربا اشیای مناسبی به‌منظور نگهداری از انواع گوناگون لوازم آرایشی از جمله گوش‌پاک‌کن‌ها و پنبه‌های آرایشی و در نتیجه مرتب کردن میز آرایشی هستند. برای آن که از شیشه‌های مربا برای مرتب کردن میز آرایشی خود استفاده کنیم لازم است ابتدا آن‌ها را به‌طور کامل شسته و سپس داخل آن‌ها را به‌خوبی خشک کنیم. پس از خشک‌کردن شیشه‌های مربا می‌توان گوش‌پاک‌کن‌ها و پنبه‌های آرایشی را داخل آن‌ها نگهداری کرده و در آن‌ها را به‌دقت بست. می‌توانیم شیشه‌های مربا را در هر نقطه‌ای از میز آرایشی یا داخل کشوهای میز قرار دهیم.

استفاده از شیشه های مربا
استفاده از شیشه های مربا

جا‌شمعی‌های‌کوچک و شیشه‌های درب‌دار

خیلی جالب است که حتی با استفاده از جا‌شمعی‌ها و شیشه‌های درب‌دار نیز می‌توان بخشی از کار مربوط به مرتب کردن میز آرایشی را به انجام رساند. برای سامان‌دادن به بخشی از لوازم آرایشی خود از جمله رژ‌ لب‌ها و مدادهای آرایشی می‌توانیم از چند عدد جا‌شمعی کوچک شیشه‌ای استفاده کنیم. لیوان‌های کوچک نیز می‌توانند به این منظور مورد استفاده قرار بگیرند. همچنین برای این که تعداد زیادی از لاک‌های ناخن را به‌طور مرتب در کنار هم قرار دهیم می‌توانیم از شیشه‌های درب‌دار بزرگ متناسب با تعداد و اندازه لاک‌های ناخن استفاده کنیم. به این شکل این امکان را داریم که تمامی لاک‌های ناخن را داخل شیشه ریخته و سپس آن را در جای مناسب بر روی میز آرایش خود بگذاریم.

شما میتوانید خلاقیت با جعبه را نیز از سایت مطالعه کنید و بهترین ایده های تزئینات منزل را داشته باشید.

ابزار آراستن مو

ابزارهای مربوط به آراستن مو نیز جزو لوازمی هستند که برای مرتب کردن میز آرایشی خود باید فکری به حال آن‌ها بکنیم. ایده خوبی که در رابطه با منظم‌کردن این ابزارها به ذهن می‌رسد آن است که به‌کمک یک جا‌مجله‌ای فضایی را برای منظم‌نمودن این لوازم تدارک ببینیم. به این شیوه خواهیم توانست به‌راحتی بخشی از فضای موجود در میز آرایش را که توسط این لوازم اشغال شده است خالی کنیم و به این ترتیب اقدامی موثر برای مرتب کردن میز آرایشی خود به عمل آوریم. همچنین برای منظم‌کردن ابزارهای مو می‌توان از سبدی کوچک استفاده کرد و بعد از گذاشتن این ابزارها در داخل سبد آن را در حمام یا در سرویس بهداشتی گذاشت. در این صورت هر زمان که به ابزارهای مو نیاز داشته باشیم آن‌ها را جهت استفاده در دسترس خود خواهیم داشت.

اگر به دنبال خرید یک رژلب خوب هستید، بهتر است به کم بودن سرب آن بیشتر دقت کنید.تشخیص رژلب بدون سرب میتواند کمک بزرگی به شما کند. توصیه میکنم آن را مطالعه کنید.

استفاده از میزهای طبقه‌بندی جهت مرتب کردن میز آرایشی

میزهای کوچکی که دارای تعداد زیادی کشو هستند یکی از بهترین وسایل به‌منظور نظم و ترتیب‌دادن‌ به انواع و اقسام گوناگون ابزارها و لوازم آرایشی به شمار می‌روند. با استفاده از این میزها خواهیم توانست لوازم آرایشی مورد نیاز خود را دسته‌بندی کرده و همواره آن‌ها را برای استفاده در دسترس داشته باشیم.

طبقه‌بندی لوازم آرایشی با برد مغناطیسی

یک کار مبتکرانه دیگر که می‌تواند اثر قابل توجهی را در مرتب کردن میز آرایشی ما از خود بر جای بگذارد به‌کارگیری یک برد مغناطیسی برای نظم‌بخشیدن به لوازم آرایشی است. برای داشتن یک برد مغناطیسی که بتوان آن را در طبقه‌بندی ابزارها و لوازم آرایشی مورد استفاده قرار داد باید در قسمت پشت لوازم آرایشی خود آهنربایی نصب کنیم تا از این طریق بتوانیم همیشه آن‌ها را در دسترس خود داشته و در زمان نیاز به‌سهولت و آسانی به کار ببریم.

استند طبقه‌بندی لوازم آرایشی

یکی دیگر از ابزارهایی که در نظم‌دهی و مرتب کردن میز آرایشی کاربرد خوبی دارند استندهای طبقه‌بندی است که از طریق استفاده از آنها می‌توانیم تعدادی از لوازم آرایشی خود را مرتب کنیم. برای انجام این کار کافی است بخشی از ملزوماتی را که به‌صورت روزانه نیاز داریم و از آنها استفاده مداوم می‌کنیم بر روی این استندها بچینیم و به این شکل فضای میز آرایشی خود را نظم ببخشیم. وجود استندهای طبقه‌بندی نقش موثری در چیدمان مناسب میز آرایشی ما ایفا می‌کند.

مرتب کردن میز آرایشی
مرتب کردن میز آرایشی

نظم دادن به سنجاق‌ها جهت مرتب کردن میز آرایشی

خیلی از خانم‌ها هستند که ظرفی پر از سنجاق سرهای جورواجور و مختلف دارند. چه بخواهیم و چه نخواهیم این سنجاق سرها که اغلب تعداد قابل توجهی دارند و معمولا نیز به‌شکلی به‌هم‌ریخته و نامرتب بر روی هم تلنبار می‌شوند تاثیر آشکاری در ایجاد بی‌نظمی و به‌هم‌ریختگی میز آرایشی ما خواهند داشت. پس بهتر است که اگر به فکر مرتب‌کردن و نظم‌دادن به میز آرایشی خود هستیم برای سامان‌دادن به وضعیت آن‌ها تصمیمی جدی بگیریم. اما کاری که در رابطه با منظم‌کردن این سنجاق‌های کوچک و زیبا می‌توان انجام داد آن است که به‌وسیله یک نوار آهنربایی آن‌ها را مرتب کنیم و از این طریق در کنار نظم‌دادن به میز آرایشی خود ظاهر خاصی نیز به آن ببخشیم.

با مطالعه‌ی مطلب “چگونه میز کار خود را زیبا کنیم” اطلاعات لازم جهت زیبا کردن میزکار خود را بدست آورید.

قوطی‌های فلزی

پیشنهاد دیگری که به‌منظور داشتن فضایی مرتب‌تر در میز آرایشی می‌توان ارائه داد استفاده از قوطی‌های فلزی خالی و کوچک است. می‌توانیم تعدادی از قوطی‌های فلزی کوچک را متناسب با ذوق و سلیقه خود رنگ‌آمیزی و تزئین کرده و از آن‌ها برای نظم‌بخشیدن به لوازم آرایشی خود استفاده نماییم. به‌طور مثال می‌توانیم از یک قوطی کوچک کنسرو به این منظور استفاده نماییم و سطح خارجی آن را به‌نحوی تزئین و رنگ کنیم که ظاهری زیبا و جذاب پیدا کند.

بعد از تزئین و رنگ‌آمیزی قوطی‌ها و گذاشتن بخشی از لوازم آرایشی در آن‌ها می‌توان آن‌ها را بر روی میز آرایشی قرار داد. چنانچه فضای کافی برای گذاشتن قوطی‌های فلزی بر روی میز آرایشی وجود نداشته باشد می‌توان از طریق آویزان‌نمودن آن‌ها به میله‌ای فلزی بر روی دیوار نیز به مقصود خود در رابطه با مرتب کردن میز آرایشی دست پیدا کرد. می‌توانیم هر یک از این قوطی‌های کوچک و زیبا را به یک سری خاص از ابزارها و لوازم آرایشی خود اختصاص دهیم تا به این شکل نظم و ترتیب بیشتری در لوازم آرایشی خود برقرار سازیم.

استفاده از ظروف سیلیکونی ژله جهت مرتب کردن میز آرایشی

این نوع از ظرف‌ها را می‌توان در اشکال گوناگون و رنگ‌هایی شاد و زیبا از بازار تهیه و خریداری نمود. بسته به این که در نظر داریم چه مقدار از لوازم آرایشی را در این ظروف زیبا جا دهیم می‌توانیم تعدادی از آن‌ها را تهیه کنیم و بخشی از وسایل آرایشی خود را که به‌صورت روزانه از آن‌ها استفاده می‌کنیم داخل آن‌ها بریزیم. با این کار هم لوازم آرایشی روزمره ما تفکیک می‌شوند و هم نیازی نیست که در هر بار استفاده به دنبال آن‌ها بگردیم. استفاده از این ظرف‌ها برای مرتب کردن لوازم آرایشی از به‌هم‌ریختگی میز آرایشی ما نیز جلوگیری می‌کند.

منظم‌کردن براش‌های آرایشی

هیچ می‌دانستید که می‌توانیم به‌منظور مرتب کردن میز آرایشی خود از یک تکه چرم، نمد یا هر نوع پارچه دیگری که در دسترسمان قرار دارد استفاده کنیم؟ نحوه به‌کارگیری موارد مذکور برای مرتب کردن میز آرایشی به این شکل است که با کمک آنها کیف‌های آرایشی مخصوصی را برای گذاشتن براش‌های آرایشی خود در این کیف‌ها تهیه کنیم. به این صورت می‌توان بخشی از لوازم آرایشی را در این کیف‌های دست‌ساز قرار داد و از این طریق به نظم و ترتیب‌دادن میز آرایشی هر چه بیشتر کمک نمود.

سخن پایانی

امیدوارم با خواندن این مطلب بتوانید بهترین و تمیزترین میزآرایش را داشته باشید.برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد چیدمان میز می توانید به ویکی‌پدیا مراجعه کنید.

شما میتوانید در وبلاگ واسط کالا سایر مقالات را نیز بخوانید و از آن ها استفاده کنید . همچنین در اپلیکیشن واسط کالا بهترین وسایل آرایشی را به بهترین قیمت خرید و فروش کنید.فقط کافی است اپلیکیشن را دانلود کنید و وسایل آرایشی خود را خریداری کنید.

شما میتوانید مقالاتی که توسط سایت به شما پیشنهاد شده است را نیز مطالعه کنید.از همراهی شما سپاس گزارم.

https://vasetkala.com/blog/17728/%d8%b1%d8%a7%d9%87%d9%86%d9%85%d8%a7%db%8c-%d8%ae%d8%b1%db%8c%d8%af-%da%a9%d8%b1%d9%85-%d9%85%d8%b1%d8%b7%d9%88%d8%a8-%e2%80%8c%da%a9%d9%86%d9%86%d8%af%d9%87/

منابع

healthline.com

beautybay.com

نظرات
سارا منصوری

سارا منصوری

تمیز کردن میز آرایش همیشه برای من یه دغدغه بود اما خب معما چون حل شود آسان شود!

زکیه

زکیه

استفاده از باکس های طبقه بندی کشو و باکس های رومیزی که این روزها خیلی باب شدن خیلی خوبه و به راحتی نظم ایجاد میکنه.

مهتاب

مهتاب

خیلییی ممنون همیشه میز آرایشیم بهم ریختس مطلبتون راهنماییم کرد

تینا محمدی

تینا محمدی

چیدن میز آرایش دخترانه چجوری باشه بهتره؟

زینب

زینب

ممنون از مطلب خوبتون.استفاده از شیشه مربا و بقیه ابزارهای خلاقانه ای که برای دسته بندی وسایل گفتید برای چیدمان دراور هم جالب و کاربردی هست.

مرتضی عسکری

مرتضی عسکری

سلام خواهش میکنم.

نورا

نورا

سلام.میشه اموزش ساخت جای لوازم آرایش با مقوا هم بزارید.

ثبت نظر