شغل پردرآمد با سرمایه کم برای خانم‌ها

شغل پردرآمد با سرمایه کم

قبل از اینکه به شروع بحث بپردازیم، اگر شما می‌خواهید مهارت و شغل خود را در معرض دید دیگران بگذارید و از این طریق کسب سرمایه کنید کافیست به اپلیکیشن واسط کالا مراجعه کنید و با ثبت آگهی در قسمت خدمات به صورت رایگان اینکار را انجام دهید. ایجاد شغل پردرآمد با سرمایه کم برای خانم‌ها به علت شرایط اقتصادی جامعه امروز است که ایجاب می‌کند خانم‌ها نیز برای تامین هزینه‌های زندگی ناچار به کار کردن پا به پای مردان باشند. این نوشتار سعی کرده است با معرفی چند شغل پردرآمد با سرمایه کم برای خانم‌ها، آن‌ها را در این زمینه یاری نماید. مخاطبان عزیز می‌توانند با مطالعه این نوشتار اطلاعات لازم را در این زمینه کسب نمایند.

انواع شغل پردرآمد با سرمایه کم برای خانم‌ها

در حالت کلی کارهایی که خانم‌ها برای کسب درآمد می‌توانند در خانه انجام دهند به دو دسته زیر تقسیم می‌شود:

تبلیغات
vasetpet-content
 • کسب و کارهای مرتبط با اینترنت
 • کسب و کارهای مرتبط با دنیای واقعی

کسب و کارهای مرتبط با اینترنت

از جمله شغل پردرآمد با سرمایه کم برای خانم‌ها کسب وکارهایی است که از طریق اینترنت قابل انجام است. خانم‌ها می‌توانند با توسل به آن‌ها برای خود کسب و کاری ایجاد کرده و درآمدهای بالایی کسب نمایند. از جمله کسب و کارهایی که از طریق اینترنت قابل انجام است می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

تولید محتوا در منزل

از جمله شغل پردرآمد با سرمایه کم برای خانم‌ها که از طریق اینترنت قابل انجام است، تولید محتوا در منزل است. تولید محتوا می‌تواند در زمینه‌های مختلف همچون نوشتن آگهی، مقاله و یا کتاب الکترونیکی و نیز تولید محتوا در شبکه‌های اجتماعی باشد. فرد می‌تواند بسته به توانایی، تخصص و علاقه خود یکی از این زمینه‌ها را انتخاب کرده و در آن فعالیت نماید. تولید محتوا به عنوان فرایندی کم هزینه که فقط به یک دستگاه رایانه، اینترنت پر سرعت و برنامه خاص گرافیکی نیاز دارد، می‌تواند درآمدهای بالایی را نصیب خانم‌ها نماید.

مشاوره یک شغل پردرآمد با هزینه کم

مشاوره اینترنتی نیز می‌تواند به عنوان شغل پردرآمد با سرمایه کم برای خانم‌ها مطرح شود. چنانچه خانم‌ها در زمینه خاصی تخصص داشته باشند، می‌توانند در سایت‌های مرتبط با مشاوره ثبت نام کرده و از طریق آن به افراد مشاوره دهند و از این طریق درآمدهای بالایی کسب نمایند.

مشاوره
مشاوره شغلی

طراحی گرافیک

بسیاری از افراد وجود دارند که برای کسب و کارشان نیاز به طراحی‌های گرافیکی، لوگو و کارهای هنری دارند. بنابراین برای کسب و کارشان به دنبال طراحی می‌گردند که بتواند نیاز آن‌ها را برطرف نماید. پس اگر خانم‌ها در این زمینه توانایی و تخصص داشته باشند می‌توانند به عنوان طراح گرافیک مشغول به کار شده و درآمدهای بالایی را نصیب خود نمایند.

پیاده سازی فایل‌های صوتی

پیاده سازی فایل‌های صوتی به منظور تبدیل فایل‌های صوتی به فایل‌های نوشتاری صورت می‌گیرد. خانم‌هایی که به دنبال شغل پردرآمد با سرمایه کم هستند می‌توانند این فایل‌ها را پیاده سازی کرده و از این طریق درآمدی کسب نمایند.

آموزش شغل پردرآمد با سرمایه کم

از جمله کارهایی که در خانه توسط خانم‌ها قابل انجام است، آموزش و یا مربی‌گری در اینترنت است. این کار فقط به راه اندازی یک محیط یادگیری و آموزشی مجازی نیاز دارد. خانم‌ها می‌توانند در این محیط به آموزش کارهایی که بلد هستند و یا در زمینه آن‌ها تخصص دارند همچون آشپزی، عروسک سازی، شیرینی پزی و غیره پردازند و از این طریق درآمدهای بالایی کسب نمایند.

ترجمه

ترجمه متون انگلیسی، عربی، روسی و غیره برای خانم‌هایی که با این زبان‌ها آشنا هستند می‌تواند به عنوان منبع کسب درآمد مطرح شود.

بنابراین می‌توان گفت شغل مترجمی نیز می‌تواند به عنوان شغلی پردرآمد برای خانم‌ها مطرح شود.

ساخت تبلیغات یکی دیگر از شغل پردرآمد با سرمایه کم

ساخت تبلیغات برای خانم‌هایی مناسب است که خلاق و پر از ایده هستند و به راحتی می‌توانند برای خدمات و کالاها و محصولات مختلف آگهی تبلیغات خوب و اثرگذاری بسازند. بنابراین از شغل پردرآمد برای خانم‌ها ساخت تبلیغات است که می‌تواند درآمد قابل توجهی را نصیب خانم‌ها نماید.

ساخت انیمیشن

از جمله شغل پردرآمد با سرمایه کم برای خانم‌ها ساخت انیمیشن مرتبط با کسب و کارها و نیز مرتبط با بازی‌های کامپیوتری است. چنانچه خانم‌ها در ساخت انیمیشن و کارتون مهارت دارند می‌توانند آن را برگزیده و از این طریق برای خود کسب درآمد نمایند.

مشاوره سئو

امروزه صاحبان کسب و کارها به علت افزایش تب اینترنتی به دنبال بهینه سازی وب سایت خود در موتورهای جست و جو هستند. از آنجایی که بسیاری از آن‌ها در این زمینه تخصص ندارند، لذا به دنبال فردی می‌گردند که در این زمینه تخصص داشته و بتواند با مشاوره‌های خوب و ارزشمند خود هدف آنان را تحقق ببخشد. بنابراین از جمله شغل پردرآمد با سرمایه کم برای خانم‌ها می‌تواند مشاوره دادن در زمینه بهینه سازی سایت و به عبارت دیگر مشاوره در زمینه محتوای سئو شده باشد.

شغل پردرآمد با سرمایه کم
مشاوره سئو

بازاریاب شبکه‌ای

کار به عنوان یک بازاریاب شبکه‌ای نیز می‌تواند به عنوان یک شغل برای خانم‌ها مطرح شود. این کار فقط نیاز به یافتن یک شرکت چند سطحی که به دنبال یک بازاریاب است و نیز نیاز به آشنایی با اصول بازاریابی و فروش دارد که البته بسیاری از خانم‌ها می‌توانند در این زمینه خبره و باهوش باشند.

ساخت اسلاید و پاورپوینت‌های آموزشی

از آنجایی که پاورپوینت‌ها و اسلاید‌های آموزشی در مدارس، دانشگاه‌ها و آموزشگاه‌ها مورد استفاده بسیار قرار می‌گیرند، ساخت آن‌ها می‌تواند به عنوان شغل پردرآمد با سرمایه کم برای خانم‌ها مطرح شود. خانم‌ها می‌توانند با ساخت پاورپوینت‌ها و اسلایدهای آموزشی برای خود منبع درآمدی ایجاد کنند و از طریق آن کسب درآمد نمایند.

البته به جزء مواردی که در بالا ذکر شد، بسیاری از کارهای مرتبط با اینترنت همچون وبلاگ نویسی، مدیریت شبکه‌های اجتماعی، ارائه خدمات کاریابی، دستیار انجام امور مجازی، ارائه خدمات رسانه‌های اجتماعی، ویراستاری متون علمی و ادبی و غیره نیز وجود دارد. انتخاب هر کدام از این زمینه‌ها و فعالیت در آن‌ها می‌تواند با توجه به علاقه شخصی، تخصص و استعداد انجام بگیرد و درآمدهای قابل توجهی را نصیب صاحبان خود نماید.

کسب و کارهای مرتبط با دنیای واقعی

از جمله کسب و کارهایی که در دنیای واقعی قابل انجام است می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

مربی و آموزش دهنده شغل پردرآمد با سرمایه کم برای خانم‌ها

چنانچه خانم‌ها در زمینه خاصی مهارت و تخصص داشته باشند می‌توانند به عنوان آموزش دهنده و مربی این زمینه‌ها همچون آموزش زبان انگلیسی، آموزش ریاضی و غیره، مربی ورزش‌های مختلف فعالیت کرده و از این طریق درآمدهای قابل توجهی را نصیب خود کنند.

مراقبت از کودکان

امروزه مشغله‌های کاری فراوان، مسائل و مشکلات اقتصادی روزافزون و غیره شرایطی را ایجاد کرده است که زنان نیز ناچار به کار کردن پا به پای مردان هستند و گاهی نیز چاره‌ای جز دو شغله بودن ندارند. از طرفی دعوت به مهمانی‌ها و مراسمات مختلف که امکان همراهی کودکان در آن مهمانی‌ها و مراسمات وجود ندارد، استفاده از خدمات یک پرستار را به منظور نگهداری و مراقبت از کودکان را امری ضروری کرده است. بنابراین یک شغل پردرآمد با سرمایه کم برای خانم‌ها می‌تواند پرستاری از کودکان باشد. برای این کار کافی است خانم‌ها گواهی عدم سوء پیشینه بگیرند و از این طریق اعتماد والدین کودک را به سمت خود جلب نمایند تا بتوانند به درآمدهای قابل توجهی دست یابند.

مراقبت از کودکان
مراقبت از کودکان

مجسمه سازی شغل پردرآمد با سرمایه کم برای خانم‌ها

مهارت در مجسمه سازی، تندیسگری و یا پیکر تراشی که به منظور بیان اندیشه از طریق حالت دادن به متریال‌های مختلف به کار می‌رود، استفاده از این مهارت در خانه و فروش آن‌ها می‌تواند منبع درآمد خوبی برای خانم‌ها باشد.

مراقبت از حیوانات خانگی

امروزه بسیاری از خانواده‌های ایرانی حیواناتی را در خانه نگهداری می‌کنند که برای مراقبت از آن‌ها نیاز به کسی دارند که بتواند با آگاهی از روش‌های نگهداری حیوانات خانگی، حیوان خانگی‌شان را تیمار و پرستاری کند.

خانم‌هایی که در این زمینه تخصص دارند و البته علاقه، می‌توانند در این زمینه فعالیت نمایند و از این طریق درآمدی کسب نمایند.

روبان دوزی یک شغل پردرآمد با سرمایه کم

از جمله کار هنری که می‌تواند به عنوان شغل پردرآمد برای خانم‌ها مطرح شود، روبان دوزی است. امروزه کارهای روبان دوزی شده به خصوص در بین نوعروسان طرفداران بسیاری پیدا کرده است. بنابراین می‌توان گفت کسب مهارت در زمینه روبان دوزی علاوه بر آن که می‌تواند به عنوان کسب هنر مطرح شود، می‌تواند درآمدهای قابل توجهی را نصیب خانم‌ها نماید.

آشپزی

خانم‌هایی که آشپزهای ماهری هستند به راحتی می‌توانند از طریق آشپزی کسب درآمد کنند. غذاهای خانگی به خصوص زمانی که همراه با رعایت ارزش غذایی باشند، آنچنان پرطرفدار و محبوب هستند که می‌توانند به عنوان شغل خوبی مطرح شوند. البته خانم‌هایی که می‌خواهند در این زمینه فعالیت نمایند باید بدانند که رعایت اصول بهداشتی، استفاده از مواد اولیه تازه، خوشمزه بودن و طعم بی‌نظیر غذا از جمله ضروریاتی است که باید به آن‌ها توجه نمایند.

نمد دوزی

پارچه‌های نمدی از جمله پارچه‌هایی هستند که به علت مقرون به صرفه بودن و نیز به علت وجود در طرح‌ها و رنگ‌های مختلف مورد استفاده بسیاری از خانم‌ها قرار می‌گیرند. خانم‌ها می‌توانند با پارچه‌های نمدی عروسک، تابلو، آویز، مگنت، جاکلیدی، پادری و غیره بسازند و آن‌ها را به فروش برسانند و از این طریق درآمدهای بالایی کسب نمایند.

البته لازم به ذکر است نمد دوزی نیز مانند سایر کارها نیاز به مهارت دارد. البته مهارتی که به راحتی قابل دستیابی است و نیاز به گذراندن دوره خاصی ندارد. خانم‌هایی که می‌خواهند در این زمینه فعالیت نمایند می‌توانند از طریق اینترنت مهارت‌های لازم را فرا بگیرند و برای کسب مهارت نیاز به صرف هزینه نداشته باشند. بنابراین می‌توان گفت نمد دوزی نیز می‌تواند در دسته شغل پردرآمد با سرمایه کم برای خانم‌ها قرار بگیرد.

شغل پردرآمد با سرمایه کم
نمد دوزی

دوخت ست آشپزخانه

با دوخت ست آشپزخانه که شامل پیشبند آشپزخانه، دستگیره آشپزخانه، دستکش فر، حوله آشپزخانه، سبد نان پارچه‌ای، دمکنی، حوله جلوی گاز و غیره است و فروش آن از طریق اینترنت و کانال‌های تلگرامی می‌توان به درآمدهای بالایی دست یافت. خانم‌هایی که در این زمینه مهارت دارند می‌توانند با تهیه مواد اولیه مورد نیاز دست به دوخت این ست‌ها بزنند و از این طریق منبع درآمدی کسب نمایند.

شمع سازی شغل پردرآمد با سرمایه کم

با توجه به این که امروزه شمع‌ها جای خود را در طراحی دکوراسیون منزل باز کرده‌اند، می‌توان گفت شمع سازی نیز می‌تواند به عنوان شغل خوبی برای خانم‌ها مطرح شود. شمع سازی نیاز به گذراندن دوره خاصی ندارد و به راحتی در منزل قابل انجام است. بنابراین خانم‌هایی که می‌خواهند در این زمینه فعالیت نمایند می‌توانند بدون دغدغه و بدون صرف هزینه‌ای خاص وارد این رشته شوند.

ساخت تراریوم

خانم‌هایی که به پرورش گل و گیاه علاقه‌مند هستند می‌توانند ساخت تراریوم را به عنوان شغلی برای خود انتخاب کنند. ساخت تراریوم به سرمایه اولیه در حدود صد هزار تومان نیاز دارد که مبلغ قابل توجهی نیست و به راحتی قابل تهیه و دسترسی است. ایده‌های بسیاری هم در مورد ساخت تراریوم در اینترنت وجود دارد که با یک جست و جوی ساده قابل دسترسی است. با این اوصاف می‌توان گفت ساخت تراریوم هم می‌تواند در زمره شغل پردرآمد با سرمایه کم برای خانم‌ها قرار بگیرد و به عنوان منبعی برای کسب درآمد مطرح شود.

خیاطی

دوخت لباس‌ها در مدل‌ها و طرح‌های مختلف می‌تواند درآمد بالایی را نصیب خانم‌ها نماید. برای شروع این کار لازم است خانم‌ها با روش‌های دوخت و برش آشنا باشند تا بتوانند در این زمینه با موفقیت عمل نمایند. بنابراین خیاطی نیز به عنوان یک شغل پردرآمد با سرمایه کم برای خانم‌ها و به عنوان یک منبع درآمد مطرح می‌شود.

عروسک سازی شغل پردرآمد با سرمایه کم

از آنجایی که عروسک به عنوان وسیله بازی پرکاربرد برای کودکان و نوجوانان مطرح می‌باشد و در هر خانه، کودکستان و مهد کودکی یافت می‌شود، ساخت آن می‌تواند به عنوان شغل پردرآمدی مطرح شود. خانم‌ها می‌توانند با ساخت عروسک‌های مختلف همچون عروسک‌های نمدی، عروسک‌های پارچه‌ای، عروسک‌های کاموایی و غیره برای خود منبع درآمدی ایجاد کنند که هم می‌تواند برای آنان سرگرمی باشد و هم آنان را از لحاظ مالی مستقل نماید.

عروسک سازی
عروسک سازی

بسته بندی مواد غذایی و انواع حبوبات

بسته بندی مواد غذایی، انواع سبزیجات و انواع حبوبات در خانه نیز نوعی شغل پردرآمد با سرمایه کم برای خانم‌ها می‌باشد که خانم‌ها می‌توانند با توسل به آن منبع درآمدی برای خود ایجاد کنند و از این طریق به درآمدهای بالایی برسند. البته لازم به ذکر است که جهت بسته بندی حبوبات در خانه کسب مجوز از جهاد کشاورزی و شبکه بهداشت امری ضروری و لازم است.

ساخت زیورآلات یک شغل پردرآمد با سرمایه کم

از جمله شغل پردرآمد برای خانم‌ها ساخت زیورآلاتی همچون گردنبند، دستبند، گوشواره، تاج سر، سنجاق سر و غیره است که می‌تواند درآمد بالایی را برای خانم‌ها ایجاد نماید. البته وارد شدن به این رشته و فعالیت در آن نیازمند صبر و حوصله فراوان است. چرا که این کار جزء کارهای ظریف به حساب می‌آید و به دقت و حوصله فراوانی نیاز دارد.

برای یادگیری ساخت دستبند دخترانه می‌توانید مطلب زیر را مطالعه نمایید:

طراحی سفال

خانم‌ها می‌توانند با استفاده از موادی کم هزینه همچون سمباده، رنگ‌های اکریلیک، کاغذ پوستی، کاربن، قلم‌مو و غیره روی ظروف سفالی طراحی کنند و از این طریق به درآمدهای بالایی برسند.

نقاشی روی شیشه

نقاشی روی شیشه یا همان ویترای با استفاده از ابزارآلاتی همچون رنگ ویترای، خمیر ویترای، قلم‌مو، مواد رقیق کننده و غیره که منجر به ساخت وسایل دکوری بسیار زیبایی می‌شود، می‌تواند در زمره شغل پردرآمد با سرمایه کم برای خانم‌ها قرار بگیرد و درآمدهای بالایی را نصیب خانم‌ها نماید.

پرورش گیاهان دارویی شغل پردرآمد با سرمایه کم

امروزه گیاهان دارویی در بین مردم بسیار محبوب شده و طرفداران بسیاری پیدا کرده است. پزشکان نیز استفاده از طب سنتی را برای درمان برخی از بیماری‌ها توصیه کرده‌اند. لذا پرورش گیاهان دارویی در منزل که نیاز به سرمایه کمی نیز دارد می‌تواند به عنوان شغل پردرآمد با سرمایه کم برای خانم‌ها مطرح شود.

خوشنویسی

خانم‌هایی که دستخط خوبی دارند و می‌توانند تابلوها و نوشته‌های خوشنویسی را خلق کنند با اندکی تلاش در زمینه تبلیغ کارهای خود می‌توانند برای خود منبع درآمدی ایجاد نمایند.

سایر شغل های پردرآمد با سرمایه کم برای خانم‌ها

البته به جزء کارهایی که در بالا ذکر شد، خانم‌ها می‌توانند با انجام کارهای زیر که راه اندازی آن‌ها نیاز به سرمایه کم دارد برای خود منبع درآمدی ایجاد نمایند و از طریق آن‌ها به درآمدهای بالایی دست یابند:

شغل پردرآمد با سرمایه کم
شغل پردرآمد خانم‌ها
 • عکاسی برای سایت‌ها، شبکه‌ها و کانال‌های اجتماعی مختلف
 • نگهداری آکواریوم و تمیز کردن آن‌ها
 • ارائه خدمات در زمینه تعمیرات کامپیوتر
 • ساخت و تولید کاورهای گوشی موبایل
 • برنامه ریز جشن‌ها و مراسمات مختلف
 • ارائه مشاوره‌های تحصیلی
 • تولید مواد لبنی همچون ماست، ماست چکیده، کشک، پنیر و غیره
 • چرم دوزی
 • پرورش قارچ
 • انجام امور مالی و حسابداری
 • تهیه و تولید میوه‌های خشک
 • فعالیت در زمینه سفره آرایی و میوه آرایی
 • ساخت جعبه‌های کادویی
 • بافت تابلو فرش
تبلیغات
vasetpet-content

14 پاسخ به “شغل پردرآمد با سرمایه کم برای خانم‌ها

 1. با عرض سلام و احترام
  افرادی که تمایل به کسب درآمد دلاری دارند میتوانند با ثبت نام در صندق های سرمایه گذاری شروع به فعالیت کنند و آخر ماه سود خود را بر اساس دلار(تتر) دریافت کنند،چون قیمت دلار نسبت به ریال زیاد شده در نتیجه سود شما پایان هر ماه هم زیاد هست.برای کسب اطلاعات بیشتر بعد از ثبت نام با پشتیبان آنلاین سایت تمام سوالات و نحوه فعالیت در صندق سرمایه گذاری مطرح کنید.
  توجه: برای ثبت نام و ورود به صندوق سرمایه گذاری لطفا بدون فیلتر شکن وارد شوید.
  باتشکر

 2. فروش برنج ایرانی یک شغل پردرآمد در گیلان هستش. شاید پیش خودتون بگید این شغل مخصوص آقایون هستش. ولی من میگم خانم ها هم می تونند. شما براحتی میتونید با استفاده از برنامه های خرید و فروش شبیه واسط کالا مشتری خودتون رو در کل ایران پیدا کنین

 3. آموزش آنلاین یک شغل پردرآمد در تهران و سایر نقاط ایران است. از آموزش فیزیک گرفته تا کیک و دسر

 4. همونطور که گفتین تهیه و تولید میو ه های خشک و یا حتی سبزی خشک یکی از شغل های پر درامد در روستا هستش. من خودم از این راه درامدی زیادی پیدا کردم. محصولات خودمون رو خشک میکنم و میفروشم. البته بگم براتون که با استفاده از نرم افزار واسط کالا برای محصولاتم مشتری پیدا میکنم. به همین راحتی

 5. من با نظر مریم خانم موافقم . تدریس خصوصی یک شغل پردرآمد در خانه هستش که به اقتضای این روزها اینترنتی هم شده

 6. سلام.چرا همه کارهای خونگی رو مختص خانم ها میدونن اقایون هم میتونن وقت ازادشون رو کارهای خونگی انجام بدن.لطفا یه لیست مشاغل خانگی پر درآمد برای آقایان هم بزارید.

  1. سلام متشکر از نظر شما.
   از آنجا که کار بیرون از خانه برای مرد و کار داخل خانه برای خانم هاست، سعی بر این شد تا مطلب مورد نظر برای خانم ها باشد.

 7. سلام.ممنون از مطلب خوبتون.کسی میدونه توی این وضعیت اقتصادی فعلی و بالارفتن اجناس کارهای هنری پرفروش که هزینه وسائل اولیه‌اش هم نسبتا مناسب باشه چی هستن؟

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.