ست کردن لاک با لباس

ست کردن لاک با لباس

امروزه لاک ناخن نه‌تنها به‌عنوان وجهی از آرایش شما است، بلکه به‌خودی‌خود به یک جنبه مهم در مد تبدیل‌شده است. رنگ و بافت لاک روی ناخن‌های دست یا پای خود باید به طرز هوشمندانه‌ای انتخاب کنید. ست کردن لاک با لباس خود را به‌گونه‌ای انجام دهید تا نه‌تنها لباس یا کت‌وشلوار انتخابی شما، بلکه زیبایی کلی دست‌ها و ناخن‌های شما را برجسته کند.

اگر به کاشت ناخن نیز علاقه مند هستید بهتر است که مقاله ی عوارض کاشت ناخن از سایت ما را نیز مطالعه کنید.سپس با توجه به شرایط موجود اقدام کنید.

در محل‌های اداری

در نظر بگیرید که چه چیزی می‌پوشید و کجا می‌پوشید. آیا شما برای مصاحبه شغلی در یک بانک آماده می‌شوید و یا در حال رفتن به یک فضای کسب‌وکار و یا اداره هستید و یا مانند افراد محافظه‌کار بسیار لباس فرم پوشیده‌اید.

رنگ‌های لاک با رنگ‌های خنثی مانند سفیدهای ملایم، رنگ‌های بژ و پاستیلی و همین‌طور مانیکور فرانسوی در این شرایط یک انتخاب محبوب است. ناخن‌های شما باید به تصویر کلی شرکت شما بپیوندند و با آن مبارزه نکنند.

برای قرارهای عاشقانه

ناخن‌های خود را لاک بزنید تا ظاهری رنگارنگ یا هنری به دست آورید. یک ست عاشقانه با سایه‌های صورتی و مرجانی را برای ناخن‌های خود انتخاب کنید. برای داشتن ظاهری زنانه، قرمزهای تیره و رنگ‌های شرابی و بنفش را برای لاک خود انتخاب کنید.

البته بهتر است به این نکته توجه کنید که برای داشتن یک قرار عاشقانه ی جذاب ،بهتر است به لباسی که انتخاب میکند دقت کنید. در مقاله ی انتخاب لباس و رنگ پوست روش های انتخاب لباس به طور کامل آموزش داده شده است.

در میهمانی

اگر می‌خواهید برای یک مهمانی، کنسرت یا یک رویداد سرگرم‌کننده جذاب بیرون بروید، به ناخن خود طرح دهید.

طرح‌های مانند ترک‌های ریز روی لاک‌هایی به رنگ‌های روشن بسیار جذاب است. ست کردن لاک با لباس را با برگ‌های تزئینی کوچک یا جواهرات ریز قابل چسباندن به اتمام برسانید.

استفاده از لاک در مهمانی
استفاده از لاک در میهمانی

دو مثال جذاب از ست کردن لاک با لباس

ناخن‌های خود را به عنصر برجسته و هسته اصلی مجموعه مد خود تبدیل کنید. لباس مشکی بپوشید و درعین‌حال ناخن‌های خود را با لاکی به رنگ فیروزه‌ای روشن رنگ کنید.

از جواهرات فیروزه‌ای استفاده کنید تا با رنگ ناخن خود ست شوند. می‌توانید ناخن‌های انگشتان دست و پای خود را که لاک قرمز زده‌اید، با رژ لب قرمز یاقوتی خود مطابقت دهید.

انواع ماسک صورت یکی از مقالات پیشنهادی ما به شما کاربران است. همچنین مقالاتی در زمینه ی جواهرات و زیورآلات در سایت وجود دارند که پیشنهاد میکنم آن ها را مطالعه کنید.

ست کردن ناخن با لباس

به‌صورت واقع‌بینانه، تغییر لاک ناخن متناسب با هر لباس برای اکثر ما عملی نیست. تصور کنید که تقریباً هرروز باید زمانی را به لاک زدن اختصاص دهید و همین‌طور باید تعداد زیادی لاک داشته باشید. بیایید از جنبه دیگری به موضوع موردبحث نگاه کنیم. شما نباید ناخن‌های خود را با لباس خود مطابقت دهید.

درواقع، شما باید هماهنگ باشید. تفاوت این دو جمله در چیست؟ وقتی‌که کار ست کردن لاک با لباس را انجام می‌دهید، باید رنگی را برای لاک انتخاب کنید که با چندین لباسی که شما دارید متناسب باشد. چه یک لباس ساده سیاه بپوشید و چه لباسی با رنگ‌های پیچیده بپوشید، درهرحال رنگ ناخن شما باید متناسب باشد.

چگونگی ست کردن لاک با لباس

 یک‌قدم عقب بروید و به کمد لباس خود نگاه کنید. چه رنگ‌ها و الگوهایی غالب هستند؟ اگر لباس‌های چاپی بلند و رنگی زیادی داشته باشید، رنگ‌های لاک طبیعی و ملایم مکمل آن‌ها و در هماهنگی با آن‌ها خواهد بود.

اما اگر تمایل دارید لباس‌های خود را با رنگ‌های متضاد بپوشید تا لاک‌های شما جلوه بیشتری داشته باشند، جرئت کنید رنگ‌های زنده و پررنگ و طرح‌های عجیب را برای ناخن‌های خود انتخاب کنید.

اگر رنگ رژلب شما متناسب با صورتتان باشد باعث زیباتر و جذابتر شدن شما خواهد شد.با خواندن مقاله ی بهترین مارک رژلب مدادی میتوانید انتخاب بهتری داشته باشید.

ست کردن لاک با لباس
ست کردن لاک با لباس

انتخاب لاک تک‌رنگ از رنگ‌های اصلی یک‌روند جذاب است و راهی عالی برای هماهنگی ناخن‌ها بالباس‌ها است. این روش فقط راهی برای ست کردن رنگ‌های لاک بالباس‌هایی است که به‌طور طبیعی با یکدیگر در تضاد هستند مانند آبی و زرد و قرمز و سبز.

ست کردن لاک با جواهرات

 اگر هیچ‌کدام از لاک‌ها و لباس‌هایی که دارید با یکدیگر هماهنگ نمی‌شوند، شما می‌توانید ست کردن لاک با لباس خود را با جواهرات خود مطابقت کنید. به‌عنوان‌مثال، اگر مقدار زیادی جواهرات نقره‌ای یا طلا دارید، ناخن‌های خود را متناسب با آن رنگ‌ها به رنگ‌های نقره‌ای و طلایی لاک بزنید.

 روش دیگر برای هماهنگی ظاهرتان این است که رنگ لاک ناخن خود را با آرایش خود هماهنگ کنید. اگر رژ لب قرمز دوست دارید، از لاک ناخن قرمز راک، یا طرح بلوک‌های رنگی با رنگ‌های صورتی روشن و قرمز تیره برای ناخن‌های خود استفاده کنید.

ست کردن ساعت با لباس یکی از مهمترین عواملی است که در ست کردن لاک با جواهرات باید به آن توجه شود.پیشنهاد میکنم با خواندن این مطلب با ما همراه باشید.

رنگ ناخن خنثی با هر لباس

البته، شما همیشه می‌توانید لباس خود را با رنگ‌های خنثی که با هر چیزی سازگار هستند، هماهنگ کنید. صورتی‌های روشن، بژ و اکثر رنگ‌های روشن با اغلب رنگ‌های پوست سازگار هستند، بنابراین گزینه‌های مطمئنی هستند. در اینجا چندرنگ خنثی دیگر نیز برای امتحان کردن وجود دارد:

 • طلایی
 • نقره‌ای
 • خاکستری
 • قهوه‌ای
 • سفید

بعد از سال‌ها بحث، زمان آن فرارسیده است که بالاخره این وجهه از مد را به نمایش درآوریم. رنگ ناخن شما باید متناسب با لباس شما باشد، اما نباید ساعت‌ها برای ست کردن لاک با لباس تلاش کنید. روش‌های زیادی برای هماهنگی رنگ‌ها وجود دارد. همه آن‌ها را امتحان کنید و ببینید چه راهی نظر شما را بیشتر جلب می‌کند!

در ادامه مقاله ست کردن لاک با لباس با معرفی رنگ‌های لاک، رنگ‌های لباسی که با آن بیشتر هماهنگ است را بیان خواهیم کرد.

بهترین مارک کرم روشن کننده یکی دیگر از مقالات مرتبط با این مقاله است.پیشنهاد میکنم با خواندن این مقاله با ما همراه باشید.

چگونه از رنگ‌های لاک ناخن استفاده کنیم که با لباس شما در تضاد بوده و آن را بیشتر نشان دهد؟

رنگ ناخن خنثی
رنگ ناخن خنثی با هر لباس

شما نمی‌خواهید رنگ ناخن خسته‌کننده‌ای انتخاب کنید که مطلقاً بیان‌کننده مد روز نباشد. شما می‌خواهید از رنگ‌های لاک ناخن استفاده کنید که لباس شما را متضاد و روشن می‌کند.

اگر قوانین ست کردن لاک با لباس را رعایت نکنید، عدم هماهنگی لاک و لباس، هرچند هر دو زیبا باشند، باعث ایجاد ظاهری ناخوشایند از شما خواهند شد. نکاتی که در ادامه گفته می‌شود را دنبال کنید تا میز آرایش خود را با لاک‌های پررنگ و مهیج پرکنید.

لاک رنگ قرمز برای ست کردن لاک با لباس

 با هر لباسی به رنگ مشکی می‌توانید از لاک ناخن استاندارد یا قرمز تیره استفاده کنید. برای ست کردن لاک با لباس هر نوع مشکی از پیراهن مشکی معمولی گرفته تا لباس مشکی رسمی‌تر، می‌توانید از لاک قرمز تیره استفاده کنید.

 لاک ناخن قرمز را با شلوار جین ست کنید. به‌طورکلی، هنگام استفاده از لاک قرمز، رنگ‌های تیره‌تر از جین را به‌جای رنگ‌های روشن‌تر انتخاب کنید.

 لباس را در حد اعتدال بپوشید. یک پیراهن سفید بالاک قرمز کار می‌کند، اما اگر بیش‌ازحد تمام لباس‌های خود را به رنگ سفید بپوشید، ست شدن جذاب نمی‌شود.

 به‌ظاهر خود کمی جواهرات اضافه کنید. لاک ناخن قرمز به‌خوبی با گوشواره‌های الماس، گل گوش‌های مروارید و گوشواره‌های نقره‌ای جفت می‌شود. همچنین می‌توانید لوازمی دیگر به رنگ‌های خاکستری یا مشکی مانند هدبند را انتخاب کنید.

لاک به رنگ صورتی

 برای ست کردن لاک با لباس کمرنگ می‌توانید از لاک‌هایی به رنگ صورتی نئونی و شبرنگ استفاده کنید. می‌توانید یک مجموعه لباس ساده به رنگ‌های سیاه، خاکستری یا سفید را انتخاب کنید.

 رنگ صورتی مات را تقریباً با هر چیزی می‌توانید جفت کنید. صورتی مات برای یک لباس با الگوهای پررنگ بسیار مناسب است زیرا باعث می‌شود ناخن‌های شما بیشتر دیده شوند بدون اینکه حواس را از لباس پرت کند. صورتی مات همچنین به‌عنوان یک گزینه عالی برای رنگ خنثی سفید عمل می‌کند.

 از جفت شدن لاک ناخن صورتی قوی بالباس‌های به رنگ روشن خودداری کنید. به‌جای مد روز، با شما به‌عنوان یک فرد ترسناک برخورد خواهند کرد. به‌عنوان‌مثال، رنگ لاک صورتی نئون با رنگ لباس قرمز هماهنگ نیست.

 وقتی از لاک صورتی استفاده می‌کنید، از رنگ‌های پاستیل صرف‌نظر کنید. اگر می‌خواهید لباسی به رنگ پاستلی بپوشید، حداقل در مورد رنگ ناخن کمی جسورتر باشید و از رنگ‌های بنفش یاسی یا آبی آسمانی استفاده کنید.

ست کردن لاک با لباس
لاک به رنگ صورتی

لاک ناخن به رنگ‌های آبی

 لاک ناخن سرمه‌ای را با فلزات تطبیق دهید. طلا و نقره با نیروی دریایی شگفت‌انگیز به نظر می‌رسند.

 کبالت را با لباس یا پیراهنی به رنگ نارنجی جفت کنید. بیانسه هنگامی‌که اولین بار پس از تولد نوزاد با لباس نارنجی و لاک ناخن آبی کبالت ظاهر شد، شگفت‌انگیز به نظر می‌رسید.

برای ست کردن لاک با لباس سفید از لاک آبی آسمانی استفاده کنید که بسیار زیبا به نظر می‌رسد، مخصوصاً اگر برای جلب‌توجه بیشتر، مقداری جواهرات آبی آسمانی نیز به‌ظاهر خود اضافه کنید.

لاک ناخن زرد

 لاک ناخن زرد روشن را با یک لباس خاکستری روشن ست کنید.

لاک زرد کم‌رنگ را با یک لباس سفید ست کنید.

 رنگ خاکستری و سفید را با لاک زرد خود ترکیب کنید. یک ست مناسب برای پوشیدن می‌تواند شامل شلوار خاکستری، تاپ سفید، یک سربند زرد متناسب با رنگ زرد، روی ناخن شما و یک جفت گوشواره سفید یا نقره‌ای باشد.

ست کردن لاک با لباس با رنگ مشکی

 برای ست کردن لاک با لباس به رنگ طلایی از لاک ناخن مشکی استفاده کنید. رنگ سیاه با هر لباس طلایی‌رنگی که پوشیده‌اید تضاد دارد و باعث برجسته شدن آن می‌شود.

 لاک ناخن مشکی را با نقره جفت کنید. بااین‌حال، از پوشیدن شلوار جین با تزئینات نقره‌ای درحالی‌که لاک ناخن مشکی دارید، خودداری کنید.

 اگر می‌خواهید لاک ناخن مشکی بزنید، ناخن‌های خود را به‌صورت مربعی کوتاه کنید. ناخن‌ها را خیلی کوتاه نکنید زیرا در این حالت انگشتان دست شما لخت به نظر می‌رسند. همچنین، وقتی لاک مشکی دارید، ناخن‌ها نباید خیلی بلند باشند زیرابه نظر می‌رسد که مانند جادوگران شده‌اید.

در ادامه مقاله ست کردن لاک با لباس ابتدا نوع لباس را گفته و سپس رنگ لاکی که با آن لباس هماهنگ است را بیان خواهیم کرد. با واسط کالا همراه باشید.

آشنایی با انواع مختلف ریمل

تطبیق کفش، کیف و جواهرات با لباس مجلسی ممکن است تمرکز اصلی شما باشد، اما ناخن‌های خود را فراموش نکنید! رنگ لاکی که روی ناخن‌های خود می‌زنید می‌تواند چیزهای زیادی به‌ظاهر کلی شما اضافه کند، اما انتخاب سایه مناسب برای رنگ لباس شما می‌تواند مشکل باشد.

ست کردن لاک با لباس
ست کردن لاک با لباس مشکی

بنابراین، برای اینکه بفهمیم چگونه لاک ناخن را با یک لباس هماهنگ کنیم، با ما همراه باشید تا با ترکیبات رنگی خیره‌کننده‌ای که برای هر لباس، رنگ لاک مخصوص آن را ارائه داده است، آشنا شوید.

رنگ لاک برای یک لباس سیاه

با رنگ مشکی، شما می‌توانید به هرجایی بروید. بت فریکه، مانیکور مشهور پیشنهاد می‌کند که جسورانه رفتار کنید: برای ست کردن لاک با لباس مشکی، لاک‌های براق و شبرنگ بزنید تا اکس سوری کنید!

 • لاک ناخن نئون
 • لاک ناخن آبی روشن
 • لاک ناخن زرد پررنگ

رنگ لاک برای لباس سفید

با یک لباس سفید، به دنبال صورتی کلاسیک بروید. یا در جهتی کاملاً متفاوت بروید و بیرون از چارچوب فکر کنید. به گفته جولی KandalecTK، بنیان‌گذار آکادمی ناخن Masterclass، پوشیدن لباس سفید فرصتی عالی برای انتخاب یک لاک به رنگ مرجانی یا آبی شفاف برای ناخن‌های عروس است.

 • لاک ناخن صورتی روشن
 • لاک ناخن مرجانی
 • لاک ناخن Aqua

رنگ لاک برای لباس قرمز

“Matchy-matchy در اینجا خوب است. با رنگ قرمز، بیش از سایر رنگ‌ها، مهم است که ته رنگ درست را به‌عنوان لاک خود بزنید. یک لباس قرمز با ته رنگ نارنجی به یکرنگ ناخن گرم نیاز دارد.

به‌طور مشابه، اگر لباس قرمز با ته رنگ سرد و آبی دارید، رنگ ناخن نیز باید سرد باشد. همچنین صورتی با رنگ قرمز بسیار شیک به نظر می‌رسد. پس برای ست کردن لاک با لباس قرمز از لاکی به رنگ‌های زیر استفاده کنید.

 • لاک ناخن قرمز پررنگ
 • لاک ناخن قرمز روشن
 • لاک ناخن صورتی

رنگ لاک برای لباس صورتی

برای لباسی به رنگ صورتی یک‌چیز سرگرم‌کننده و منحصربه‌فرد مانند یک سبز آبی یا نعنایی را امتحان کنید که با جواهرات هماهنگ باشد یا با آرایش چشم هماهنگ شود تا ظاهر شما مدرن شود. شما همچنین می‌توانید سفید روشن را انتخاب کنید (و به‌طور بالقوه مقداری اکلیل نیز روی سفید اضافه کنید).

 • لاک ناخن سبز نعناعی
 • لاک ناخن آبی روشن
 • لاک ناخن سفید
ست کردن لاک با لباس
ست کردن لاک ناخن سفید

ست کردن لاک با لباس گل‌دار

اگر شما یک لباس گل‌دار را انتخاب می‌کنید، پس می‌خواهید در مناطق دیگر مانند آرایش و ناخن نیز جذاب باشید. لطافت و شیرینی لباس گل‌دار را با رنگ چشمگیر و اکتان بالا جبران کنید.

می‌توانید برای لاک خود رنگ‌هایی مانند شرابی مایل به سیاه‌وسفید یا لاک‌های براق را امتحان کنید. پس برای ست کردن لاک با لباس گل‌دار از لاک‌هایی به رنگ‌های زیر استفاده کنید.

 • لاک ناخن تیره بورگوندی
 • لاک ناخن براق

ست کردن لاک با لباس طلایی

یک لباس متالیک طلایی را با یک سایه طلایی متالیک (زرق‌وبرق طلایی) برای یک‌شب در مجلسی مانند عروسی تکمیل کنید. رنگ گرم مانند نارنجی یا قرمز نیز با لباس طلایی عالی به نظر می‌رسد.

 • لاک ناخن طلایی
 • لاک ناخن نارنجی
 • لاک ناخن قرمز خالص

رنگ لاک برای لباس متالیک نقره‌ای

برای یک لباس نقره‌ای، یکرنگ ناخن سرد مانند خاکستری، بنفش ملایم یا آبی کبود را انتخاب کنید. آن‌ها تعاریف بسیار خوبی برای نقره هستند و کاملاً مناسب برای جشن عروسی هستند.

 • لاک ناخن خاکستری
 • لاک ناخن بنفش
 • لاک ناخن آبی

رنگ لاک برای یک لباس نگین‌دار

رنگ‌های ناخن تقریباً سیاه به تکمیل زیبایی یک لباس با تزئینات جواهرات کمک می‌کنند. به دنبال لاک‌هایی با رنگ نگین‌های پارچه لباس به رنگ بنفش، آبی یا زمردی باشید.

یا اگر نتوانستید لاکی که در تطابق کامل باشد را پیدا کنید، می‌توانید از رنگ‌های قرمز پررنگ استفاده کنید که به نظر می‌رسد با همه‌چیز عالی هستند.

ناخن‌های طلایی یا نقره‌ای نیز برجستگی‌های لباس شما را به نمایش می‌گذارند. پس برای ست کردن لاک با لباس نگین‌دار از لاک‌هایی به رنگ‌های زیر استفاده کنید.

 • لاک ناخن قرمز پررنگ
 • لاک ناخن آبی پررنگ
 • لاک ناخن بنفش متالیک

رنگ لاک برای یک لباس خاکستری

نمی‌دانید چگونه لاک ناخن را بالباسی که رنگ خنثی دارد مطابقت دهید؟ به دنبال رنگ ناخن بژ و کرم باشید. اِل گرستاین، مانیکور مشهور می‌گوید: اگر از رنگ تیره و خنثی مانند خاکستری یا سرمه‌ای برای لباس استفاده کرده‌اید، برای لاک از رنگ‌های مات استفاده کنید.

 • لاک ناخن کرم کاملاً متالیک
 • لاک ناخن بژ
 • لاک ناخن کرم
ست کردن لاک با لباس
زلاک ناخن بژ

ست کردن لاک با لباس پاستلی

«یک لاک براق و سفید یک روش زنانه برای تکمیل رنگ نرم لباس پاستلی است. ناخن‌های صورتی تکمیل‌کننده همه لباس‌های پاستلی هستند و ظاهر شما را جوان و شاداب نگه می‌دارند.

ایده خوبی است که سایه‌ای عمیق‌تر از رنگ لباس را انتخاب کنید. اگر لباس شما آبی روشن است، مثلاً رنگ آبی عمیق‌تر را با همان ته رنگ روی ناخن‌های خود بزنید.»

 • لاک ناخن پاستل آبی
 • لاک ناخن زرد پاستلی

پرسش و پاسخ

در ادامه مقاله ست کردن لاک با لباس به بخش جذاب و مفید پرسش و پاسخ مارسیم.

 چه رنگ ناخن را باید با لباس غیر سفید بپوشم؟

 صورتی، یا طلایی زیبا به نظر می‌رسد.

 کدام رنگ ناخن را باید با لباس رنگ هلویی هماهنگ کنم؟

 سبز نعناعی، زرد پاستلی، آبی آسمانی، صورتی پاستلی و … را امتحان کنید همچنین می‌توانید طرح‌های مختلفی را نیز ایجاد کنید. ناخن‌های رنگی هلویی با تزئینات طلا، الگوها، راه‌راه‌ها و … شگفت‌انگیز به نظر می‌رسند.

 لاک ناخن چه رنگی را باید با لباس یاسی بزنم؟

 من فکر می‌کنم آبی یا سفید می‌تواند یک مکمل عالی برای لباس یاسی باشد!

 چه رنگ لاکی را باید با لباس طلایی و مشکی بپوشم؟

لاک زدن براق را امتحان کنید. بیشتر رنگ‌ها با رنگ‌های مشکی و طلایی مطابقت دارند.

 از چه رنگ لاک ناخن باید با لباس مسی استفاده کنم؟

 رنگ آبی عمیق به طرز حیرت‌انگیزی با یک لباس مسی جفت می‌شود.

 آیا پوشیدن لاک قرمز با لباس صورتی یا مرجانی مشکلی ندارد؟

 شما حتماً این کار را انجام دهید! ناخن‌های قرمز مانند لب‌های قرمز یک کلاسیک بی‌انتها هستند که هرگز از مد نمی‌افتند. به نظر شخصی من، قرمز با همه‌چیز مطابقت دارد.

 لاک ناخن چه رنگی را باید با لباس صورتی ملایم بپوشم؟

 می‌توانید لاک ناخن صورتی ملایم و متناسب با لباس بپوشید، یا می‌توانید با پوشیدن زرد روشن یا صورتی روشن تضاد ایجاد کنید.

من یک لباس سفید با خال‌های طلایی و کفش‌های طلایی دارم. ناخن‌های من باید چه رنگی باشند؟

 طلایی، یا مشکی با نوارهای طلایی.

کلام آخر

به پایان مقاله ست کردن لاک با لباس رسیدیم. امیدوارم مفید بوده باشد و بتوانید با دانستن این نکات ظاهر خود را در مراسم زیباتر جلوه دهید. از همراهی شما سپاس گذاریم.

اگر نیاز به لوازم شخصی دسته دوم پیدا کردید می‌توانید اپلیکیشن واسط کالا را نصب کنید.

منابع

wikihow.com

leaf.tv

تبلیغات
vasetpet-content

2 پاسخ به “ست کردن لاک با لباس

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.