خلاصه‌ای از بهترین مقالات نیمه‌ی اول اردیبهشت‌ماه ۹۸

در نیمه اول اردیبهشت‌ماه مقالات حوزه‌های مختلفی را پوشش می‌دهند اما در این دوره نگاه ویژه‌ای به حوزه کسب‌وکار داشته‌ایم ازجمله نحوه کارآفرین شدن، راه‌اندازی کسب‌وکار خانگی و کسب‌وکار با سرمایه کم و …برای آشنایی بیشتر و بهتر با مطالب این دوره خلاصه‌ی مطالب زیر را مطالعه کنید.

چگونه میز آرایشی مرتبی داشته باشیم؟

مرتب کردن میز آرایشی و داشتن یک میز آرایش شیک و زیبا اغلب جزو دغدغه‌های خانم‌های خانه به شمار می‌رود. منظم بودن میز آرایشی این امکان را برای ما فراهم می‌آورد که دسترسی سریع‌تر و آسان‌تری به لوازم‌آرایشی موردنیاز خود داشته باشیم. همچنین یک میز آرایشی مرتب و تمیز، جلوه زیباتر و آراسته‌تری به اتاق ما می‌بخشد.

روش‌های متنوع و گوناگونی به‌منظور مرتب کردن میز آرایشی و نظم دادن به آن وجود دارد که می‌توانیم از آن‌ها بهره بگیریم و همواره یک میز آرایشی شیک و مرتب و تمیز داشته باشیم. در این فرصت در نظر داریم راجع به روش‌های گوناگون و ایده‌های جالبی که در رابطه با مرتب کردن میز آرایشی و طبقه‌بندی انواع لوازم‌آرایشی بر روی میز آرایش وجود دارد صحبت کنیم. با ادامه این مطلب همراه ما باشید.

مرتب کردن میز آرایشی
مرتب کردن میز آرایشی

سگ نژاد پوینتر

سگ نژاد پوینتر جزو اولین نژادهایی است که به‌منظور شکار از آن استفاده‌شده است. ویژگی‌های منحصربه‌فرد این حیوان، دستمایه هنرمندان و نویسندگان انگلیسی بوده است. سگ نژاد پوینتر در برخورد با شکار، وضعیتی به خود می‌گیرد که به آن حالت پوینت یا نشانه می‌گویند و این نژاد نام خود را از همین عملکرد کسب کرده است. در این حالت، حیوان درحالی‌که مکان شکار را مشخص می‌کند، هیچ نوع حرکتی از خود نشان نداده، حتى دم خود را هم تکان نمی‌دهد.

از اولین جمعیت‌های پوینتر، عمدتاً برای شکار و شناسایی خرگوش‌ها استفاده می‌شده است، ولی پوینترهای امروزی بیشتر برای شکار با تفنگ آموزش‌یافته‌اند. برای آشنایی بیشتر با این نژاد و ویژگی‌های آن تا پایان این مقاله را مطالعه نمایید.

تلویزیون LED و LCD چه تفاوت‌هایی باهم دارند؟

با توجه به قیمت‌های بالای لوازم‌خانگی و تنوع بسیار زیاد هر برند، همیشه خرید لوازم‌خانگی یکی از کاره‌ای سختی است که نیازمند تحقیق و تفحص بسیار زیادی هست که تلویزیون از این قاعده مستثنا نیست. در این مقاله سعی شده که در مورد تلویزیون LED و LCD موجود در بازار صحبت و به تفاوت‌ها و کارایی هریک بپردازیم.

تلویزیون LED و LCD
تلویزیون LED و LCD

چگونه یک کارآفرین خوب شویم؟

این‌که چگونه یک کارآفرین خوب شویم، سؤالی است که ممکن است ذهن کارآفرینان زیادی را که خواهان رسیدن به موفقیت در حوزه کاری خود هستند به خود مشغول کند؛ بنابراین در اینجا تلاش ما این خواهد بود که به این سؤال اساسی پاسخ دهیم و بتوانیم سهمی در موفقیت کارآفرینان عزیز و سخت‌کوش داشته باشیم.
قبل از پاسخ دادن به این سؤال که چگونه یک کارآفرین خوب شویم ابتدا به سؤال چگونه یک کارآفرین شویم پاسخ می‌دهیم.

کسب‌وکار خانگی پر درآمد

کسب‌وکار خانگی پردرآمد مخصوص کسانی است که از بیکاری رنج می‌برند و دوست دارند برای خود کسب‌وکاری ایجاد کنند یا مخصوص کسانی است که از کمبود درآمد خود گله و شکایت دارند و اعتقاددارند همیشه هشتشان گرو نهشان است و یا مخصوص کسانی است که از کار کردن لذت می‌برند و دوست دارند همیشه مثمر ثمر واقع شوند و برای خود و جامعه فردی مفید باشند. اگر شما هم جزء کسانی هستید که دریکی از دسته‌های بالا قرار می‌گیرید، پیشنهاد می‌کنیم تا انتهای این نوشتار با ما همراه باشید تا شمارا با انواع کسب‌وکار خانگی پردرآمد آشنا کنیم.

کسب و کار خانگی پردرآمد
کسب و کار خانگی پردرآمد

تفاوت استخدام رسمی و پیمانی و قراردادی

این‌که تفاوت استخدام رسمی و پیمانی و قراردادی در چیست سؤالی است که ممکن است ذهن افراد زیادی را که در شرف آزمون استخدامی هستند به خود مشغول سازد.
حتماً شما هم به دنبال تضمین آینده کاری خود هستید و راه تحقق این امر را در استخدام در نهادهای خصوص و دولتی می‌دانید اما ممکن است که در این زمینه هیچ‌گونه اطلاعاتی نداشته باشید لذا در مقاله پیش رو سعی ما بر این خواهد بود که باب آشنایی با انواع استخدام‌های رسمی و پیمانی و قراردادی را به روی شما خوانندگان عزیز بازکنیم.

مراقبت از فنچ

فنچ‌ها پرندگانی بسیار حساس با جثه‌ای کوچک و رنگ‌آمیزی بسیار زیبا می‌باشند و کودکان علاقه زیادی به گرفتن آن‌ها و بازی با آن‌ها دارند که این کار چندان خوشایند پرنده نیست. بدیهی است که نزدیکی بیش‌ازحد کودک به قفس پرنده نیز می‌تواند باعث ترس و وحشت پرنده شده و از سوی دیگر سلامتی کودک را نیز در معرض خطر قرار دهد. در این مقاله سعی داریم در مورد مراقبت فنچ صحبت نماییم.

مراقبت فنچ
مراقبت فنچ

شغل پر درامد با سرمایه کم برای خانم‌ها

ایجاد شغل پردرآمد با سرمایه کم برای خانم‌ها به علت شرایط اقتصادی جامعه امروز است که ایجاب می‌کند خانم‌ها نیز برای تأمین هزینه‌های زندگی ناچار به کار کردن پا به‌پای مردان باشند. این نوشتار سعی کرده است با معرفی چند شغل پردرآمد با سرمایه کم برای خانم‌ها، آن‌ها را در این زمینه یاری نماید. مخاطبان عزیز می‌توانند بامطالعه این نوشتار اطلاعات لازم را در این زمینه کسب نمایند.

چگونه خانه خود را سنتی کنیم؟

اگر به دنبال ایجاد حس صمیمیت در خانه خود هستید استفاده از دکوراسیون سنتی منزل راهکار مناسبی در جهت دستیابی به این هدف خواهد بود. باوجوداینکه دکوراسیون سنتی الهام گرفته از دوران گذشته است اما به‌طور آشکاری احساس صمیمیت، گرمی و راحتی را به ذهن ما منتقل می‌کند. در این مجال در نظر داریم به معرفی انواع روش‌های عملی و کاربردی در رابطه با اجرای دکوراسیون سنتی منزل در خانه بپردازیم.

دکوراسیون سنتی منزل
دکوراسیون سنتی منزل

نظرات
تا کنون نظری ثبت نشده است.
ثبت نظر