بهترین و زیباترین برندهای ساعت مچی انگلیسی

برندهای ساعت مچی انگلیسی

ساعت‌های مچی، بیانگر سبک و سلیقه شما در انتخاب استایلتان هستند. در کنار ساعت‌های سوئیسی، برندهای ساعت مچی انگلیسی نیز با تولیدات ساعت خود مشهور شده‌اند.

مطمئناً کشورهایی مانند سوئیس و آلمان همیشه به عنوان برترین کشورها بر صنعت ساعت‌سازی حاکم هستند؛ اما پادشاهی انگلستان در حال حاضر دست کمی از آن‌ها ندارد. ادامه مطلب را همراه ما مطالعه نمایید تا با برندهای برتر ساعت مچی انگلیسی بیشتر آشنا شوید.

انگلستان کشوری با فرهنگ منحصر به فرد و جذاب است. از ادبیات کلاسیک گرفته تا موسیقی راک و حتی زبانش معروف است.

با این حال، مارک‌های ساعت ساز انگلیسی در گذشته برای ایستادن روی دو پای خود مشکل داشتند.
اما در زمان حال پیشرفت تولید ساعت در انگلیس در حال بازگشت است و مارک‌های جدید در حال پیشرفت هستند.

برند ساعت مچی برمونت

در میان تمام اسامی برندهای ساعت مچی انگلیسی که در دو دهه اخیر ظاهر شده است. با اطمینان می‌توان گفت که Bremont معروف‌ترین برند است. از سال 2002، این برند برتر ساعت به بزرگ‌ترین تولید کننده جزایر انگلیس تبدیل شده است.

برمونت برخی از ساعت‌های غواصی مانند Supermarine Type 301 را ارائه می‌دهد. هنگام استفاده از این ساعت در هر زمان، یک روحیه نظامی به شخص می‌دهد.

برند آرنولد و سان

در حالی که از نظر فنی یک مارک ساعت لوکس می‌تواند سوئیسی باشد، اما Arnold & Son از انگلیس نشات می‌گیرند.

ریشه‌ این برند از سال 1787 و به یک انگلیسی به نام جان آرنولد که در ساخت کرونومتر کشتی برای برخی از ماهرترین دریانوردان زمان خود تبحر داشت، برمی‌گردد.

آنچه در آخر با آن روبرو می‌شوید، یک طراحی‌ زیبای انگلیسی و مکانیک‌ با کیفیت قفسه سوئیسی است.

آرنولد و سان
برند آرنولد و سان

برند گراهام

در برند Graham که جزء برندهای ساعت مچی انگلیسی است. مجموعه‌هایی مانند Geo.Graham و Chronofighter Classic سنت‌های صنعتگری انگلیس را حفظ می‌کنند؛ تا جلوه‌ای واقعاً چشم نواز داشته باشند. این برند ساعت بی‌نظیر و قدرتمند است.

گراهام یک شرکت سنتی ساعت‌سازی در انگلیس است که توسط The British Masters، یک شرکت سوئیسی جان تازه‌ای گرفته است.

نام تجاری آن بر اساس نام جورج گراهام بنا شده است. گراهام به دلیل وقایع نگاری معروف است.
با این حال، گراهام همچنین قادر است پیچ‌هایی جالب و غیرمنتظره‌ای را به ساعت‌های خود اضافه کند.

برند Roger Smith

راجر دبلیو اسمیت که از جزیره من بنیان شده است. ساعت‌های مکانیکی خود را از ابتدا با دست می‌سازد.

یکی از محافظان جورج دانیلز معروف به یکی از بزرگ‌ترین ساعت سازهای قرن بیستم اسمیت و تیمش با دقت تمام کار خود را در کارگاه قدیمی استاد انجام می‌دهند.

این مارک لوکس سالانه حدود 10 ساعت، تولید می‌کند که در میان بهترین ساعت‌های دنیا قرار گرفته‌اند.

مدل‌هایی مانند Series 4 Triple Calendar Moonphase با طلای قرمز 18k حدود 250،000 پوند برای شما تخمین می‌خورد. باید گفت این ساعت ارزش پرداخت هر پنی را دارد.

اسمیت همچنین به عنوان یک معیار تجملاتی، ساعت مچی سری 4 Triple Calendar Moonphase را با طلای قرمز 18k ایجاد کرده است که با قیمت مناسب 250،000 فروخته می‌شود.

برند CWC

به دنبال ساعت‌های ارزان قیمت ارتش انگلیس با کیفیت قابل تشخیص هستید؟ Cabot Watch Company (CWC) به طور قطع برند مورد علاقه شما است.

این شرکت توسط یکی از نیروهای سابق به نام ری ملور تأسیس شد. با برنده شدن در قرارداد با وزارت دفاع انگلیس کار خود را آغاز کرد.

برندهای ساعت مچی انگلیسی
برندCWC

مارلو

شرکت ساعت سازی مارلو در سال ۲۰۱۵ توسط دو دوست به نام‌های الیور و گردون در شهرستان آکسفورد انگلیس تأسیس شد.

شرکت ساعت سازی مارلو به ساخت ساعت‌های کلاسیک و سنتی پایبند مانده بود. این شرکت بر تولید ساعت‌های مکانیکی کوکی تمرکز داشت.

شرکت ساعت سازی مارلو در حال حاضر دارای چهار مجموعه مختلف ساعت است که دارای نسخه‌های ویژه هستند.

Dangers

روح ماجراجویی در شرکت نوپای ساعت‌های Farer حاکم است که مدل‌های خود را به نام کاوشگران و شناورهای انگلیسی نام‌گذاری می‌کند.

این مارک برتر با کمک شریک سوئیسی خود Roventa-Henex، از طریق مواد اولیه، حرکات سوئیسی و ترکیبات رنگی، به طرح‌های کلاسیک دهه‌های 1960 و 1970 یک ارتقا مدرن به برندهای ساعت مچی انگلیسی می‌بخشد.

برند اسپیک مارین (Speake-Marin)

پیتر اسپیک مارین، ساعت ساز انگلیسی، با ترک این شرکت؛ ساعت‌های مشهور Audemar Piguet Renaud et Papi را در سال 2002 راه اندازی کرد.

مانند برخی مارک‌های دیگر در این لیست، این شرکت در خارج از سوئیس فعالیت می‌کند.

در حال حاضر، Speake-Marin فقط سه مجموعه لوکس را ارائه می‌دهد. به ترتیب با نام‌های One & Two، Haute Horlogerie و Cabinet des Mystères ساخته می‌شوند. هر ساعت در عرضه محدود و در اجرا خیره کننده است.

Schofield Watch Company

شوفیلد هم نام اسلحه‌ای است که توسط قانون شكن آمریكایی جسی جیمز استفاده شده است و هم نام این مارک ساعت مچی انگلیسی است.

Giles Ellis، بنیان‌گذار Virtuosic، پس از ساخت ساعت شخصی خود، این شرکت را ایجاد کرد و همچنان در همه مراحل نظارت می‌کند.

در نتیجه، مدل‌هایی مانند Signalman Bare Bones، The Beater و Telemark تمایز مطلق را در برندهای ساعت مچی انگلیسی ارائه می‌دهند. این مدل‌ها آن‌ها را به بهترین ساعت‌های انگلیسی که دیده‌ایم تبدیل می‌کند.

ساعت مچی انگلیسی
Schofield Watch Company

Pinion

Pinion جزء برندهای ساعت مچی انگلیسی است که ، محصولات خود را در داخل طراحی، کار، مونتاژ و آزمایش می‌کند. مدل‌هایی مانند Axis II با ترکیبی از یک قاب برنز و صفحه شماره‌گیری ساده با مکانیک ساخت سوئیس تشکیل شده‌اند.

همان‌طور که این مارک ایده‌ها و طرح‌های جدید را جستجو می‌کند، دامنه قیمت آن نیز مطابق الگو است، به این معنی که شما می‌توانید قطعه‌ای با کیفیت مانند Atom را با هزینه‌ای کمتر از 790.00 پوند پیدا کنید.

برند Loomes & Co

لومس در تلاش برای استقلال، همچنان به سرمایه‌گذاری در اشکال مختلف ماشین‌آلات ادامه می‌دهد، هدف اصلی ساخت همه چیز در داخل است.

در همین راستا، مارک تجاری مؤلفه‌های کوچک و بزرگ را از تولید کنندگان محلی تأمین می‌کند. لومس یک برند با کیفیت در انگلیس شناخته شده است.

Garrick

مارک ساعت‌های لوکس انگلیسی Garrick اخیراً با طراحی مشترک فصل جدیدی را آغاز کرده. هنوز یک درجه تمایز دیگر برای این مارک کاملاً موفق است که همه چیز را در خانه و با دست جمع می‌کند.

تزریق زیبایی‌های کلاسیک انگلیسی با شکوفایی ویژه، این ساعت‌ها ساختاری خالص دارند و سزاوار توجهی هستند که می‌توانید در راه آن‌ها داشته باشید.

این شرکت مستقر در لندن یکی دیگر از مارک‌های ساعت انگلیسی در لیست ما است که هدف آن کمک به احیای سنت ساعت‌سازی انگلیس است.

چهار مجموعه در ترکیب فعلی گاریک است: Norfolk، Regulator، Portsmouth و S1 است. علاوه بر این، گاریك به مشتریان اجازه می‌دهد تا ساعت‌های سفارشی بسازند، این نشان می‌دهد كه مشتری هنوز سلطان است.

Garrick
ساعت‌ لوکس انگلیسی

Vertex

Vertex که زمانی به عنوان مارک رسمی ساعت مورد استفاده ارتش انگلیس شناخته می‌شد، در بحران کوارتز در سال 1972 خراب شد.

در سال 2016، نوه بنیان‌گذار این برند، مجدداً ای مجموعه را راه اندازی کرد و تأکید تازه‌ای بر مکانیک‌های لوکس و نگرش محسوس داشت. این ساعت خود را دوباره به جمع برندهای ساعت مچی انگلیسی جای داد.

Mr Jones

با توجه به یک توافق‌نامه خلاقانه، ساعت‌های آقای جونز به همان اندازه که مقرون به صرفه هستند، بی‌نظیر هم هستند.

این مارک برتر انگلیسی ساعت مچی که توسط طراح کریسپین جونز برای ما ساخته است، اغلب از تصاویر استفاده می‌کند و مچ دست شما را به یک اثر هنری واقعی تبدیل می‌کند.

همچنین گسترش چشمگیر چشم‌های مینیمالیستی برای مردان و زنان به طور یکسان ارائه شده است.

Christopher Ward

کریستوفر وارد با نام تجاری در سال 2004 به عنوان یک فعالیت کاملاً آنلاین راه اندازی شد. تا به امروز، هنوز از هر جهت واسطه را قطع می‌کند، در نتیجه ساعت‌های با کیفیت بالا و قیمت مناسب ارائه می‌دهد.

در سبد محصولات حماسی این برند، ساعت‌های ابتکاری غواص و ساعت‌های پیچیده لباس و همه چیز در این بین پیدا خواهید کرد. همه این‌ها در انگلستان طراحی شده و در سوئیس ساخته می‌شوند.

Elliot Brown

این مارک ساعت انگلیسی که با سرمایه‌گذاری مشترک بین دو پیشکسوت از برچسب سبک زندگی Animal است. تعادل ماهرانه‌ای را بین جزئیات بی عیب و نقص، سبک بدون زحمت و ساخت با دوام محصولاتش در برندهای ساعت مچی انگلیسی برقرار می‌کند.

ساعتی با جزئیات بی عیب و نقص
Elliot Brown

Robert Loomes

ریشه‌های ساعت‌سازی خانوادگی رابرت لومس به قرن شانزدهم می‌رسد. وی که پسر یک متخصص ادبیات در زمینه ساعت‌های عتیقه است؛ تعداد محدودی ساعت ایجاد می‌کند که معمولاً حداکثر 50 تا 100 قطعه است. با این حال، ایجاد دسته‌های محدود تنها ویژگی بارز این مارک تجاری ساعت انگلستان نیست.

سخن پایانی

چه در مورد گزینه‌‌های مقرون به صرفه و چه در مورد ساعت‌های شیک با کارایی عالی، مشخص است که چشم انداز ساعت‌‌سازی انگلیس تقریباً در مورد هر نوع خریدار ساعت چیزی برای ارائه دارد.

ساعت‌های زیبا و دست‌ساز هم که در بین آن‌ها دید می‌شود و بی نظیر هستند. مقاله برندهای ساعت مچی انگلیسی به پایان خود رسید؛ امیدواریم از خواندن آن لذت برده باشید.

شما می‌توانید با مراجعه به وبلاگ واسط کالا سایر مقالات مرتبط را مطالعه کنید. فراموش نکنید که بهترین گزینه برای خرید و فروش وسایل دست‌دوم شما با مناسب‌ترین قیمت‌ها، اپلیکیشن واسط کالا است. از اینکه با ما همراه بودید سپاسگزاریم.

منابع:
manofmany.com
montredo.com

تبلیغات
vasetpet-content

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.