همه چیز در مورد مداد ابرو اربن دیکی

مداد ابرو اربن دیکی

امروزه یکی از پرکاربردترین لوازم‌آرایشی که هر خانمی در کیف خود دارد، مداد ابرو است. مداد ابرو اربن دیکی، یکی از این مدادها است.

آرایش ابرو یکی از مهم‌ترین بخش‌های آرایش صورت است. حالت مناسب ابرو به‌ صورت زیبایی بسیاری می‌بخشد. انتخاب مداد ابرو درست و باکیفیت تأثیر بسیاری در زیبایی صورت شما خواهد داشت.

داشتن ابروهای زیبا نه‌تنها باعث زیبایی چهره می‌شود، بلکه اعتمادبه‌نفس شما را هم افزایش می‌دهد.

بسیاری از خانم‌ها برای داشتن ابروهای زیبا به سالن‌های زیبایی می‌روند. در سالن‌ها ابروها را متناسب با چشم‌ها طراحی می‌کنند و به آن‌ها رنگ می‌دهند.

البته بسیاری از خانم‌ها هم هستند که ترجیح می‌دهند به‌جای به‌کارگیری رنگ ابرو، تاتو، میکروبلدینگ و هاشور ابرو از لوازم‌ آرایش مانند مداد و ژل ابرو استفاده کنند.

ما سعی داریم تا شما را با مداد ابرو اربن دیکی و روش استفاده آن آشنا کنیم. اگر به این موضوع علاقه دارید یا فکر می‌کنید این مقاله به شما کمک خواهد کرد در ادامه با ما همراه باشید.

مداد ابرو اربن دیکی

این مداد ابرو سبک و دارای نوک‌تیزی است. این ویژگی‌ها باعث شده تا بهترین انتخاب برای استفاده روزمره و حمل در کیف آرایش روزانه باشد. مداد ابرو اربن دیکی ضد آب است و از ریزش رنگ جلوگیری می‌کند.

این مداد و برس همراهش، یک وسیله پردوام، ضدآب با نوک بسیار ظریف است. این مداد ابرو ترکیب ضد آب با خاصیت مرطوب‌کنندگی دارد.

این محصول حاوی ویتامین E، روغن نارگیل و روغن آرگان است. نوک ظریف این مداد باعث می‌شود تا ابروهای شما جلوه‌ای طبیعی و واقعی مانند مو داشته باشد. شما با استفاده از این مداد می‌توانید به‌راحتی و به‌سرعت ابروهای خود را پرکنید.

ویژگی‌های مداد ابرو اربن دیکی

  • دارای ویتامین E، روغن آرگان و روغن نارگیل؛
  • ضد آب؛
  • خودتراش، نیازی به تراش جداگانه ندارد؛
  • جلوه طبیعی موی واقعی را دارد؛
  • بدون تست حیوانی.

روش استفاده از مداد ابرو اربن دیکی

استفاده درست از مداد ابرو، باعث پهن‌تر نمایش دادن و یکدست کردن ابرو شده و در زیبایی چهره نیز تأثیر بسزایی دارد.

مداد ابرو باید متناسب بارنگ پوست و مو انتخاب شود. بعضی از مداد ابروها، ضد آب بوده و برخی از آن‌ها ماندگاری 24 ساعته دارند.

در ادامه ما سعی داریم شما را با روش درست استفاده از مداد ابرو آشنا کنیم.

شانه کردن ابروها

در مرحله اول شما باید به کمک شانه ابرو، ابروها را در جهت بالا شانه کنید. با انجام این کار می‌توانید جاهای خالی ابرو را تشخیص دهید و محل کم موی ابرو را ببینید.

استفاده از مداد ابرو اربن دیکی

به کمک مداد ابرو جاهای خالی داخل ابرو را پرکنید. توجه داشته باشید که به‌آرامی و ظرافت این کار را انجام دهید. سعی کنید حالت طبیعی ابروها را حفظ کنید و از پر رنگ کردن بیش‌ازحد ابروها خودداری کنید.

مداد ابرو اربن دیکی
استفاده از مداد ابرو اربن دیکی

دقت کنید که مداد ابرو را بیش‌ازحد فشار ندهید. این کار باعث ناسازگاری آرایش شما با دیگر اجزای صورت می‌شود و جلوه خوبی ندارد.

رفع ایرادهای ابرو

در مرحله آخر، بار دیگر ابروها را به سمت بالا شانه کنید. جاهای خالی باقیمانده را به کمک مداد ابرو دوباره پر کنید. بعد از آن ابروها را به حالت اولیه برگردانید تا نتیجه نهایی کار خود را مشاهده کنید.

انواع مداد ابرو

تمام محصولات آرایشی، دارای انواع مختلفی است. مداد ابرو هم از این قضیه مستثنا نیست. انتخاب نوع مناسب مداد ابرو یکی از مسائل پیچیده در خرید مداد ابرو است.

برای خرید مداد ابرو، قبل از خرید مشخصات آن را به‌صورت کامل مطالعه کنید.

مداد ابرو چوبی

این نوع مداد از قدیمی‌ترین مدادها در دنیا است. زمانی که نوک آن به تیز شدن نیاز دارد تراش‌های آرایشی به کمک شما می‌آیند.

یکی از معایب این مدل مداد ابرو این بود، زمانی که تراشیده می‌شد تراش های آن روی مداد باقی می‌ماند. این موضوع برای چشم بسیار خطرناک بود.

ماندگاری این مداد از دیگر مدل‌ها پایین‌تر بوده و زودتر پاک می‌شود.

مداد ابرو شمعی

مداد ابرو شمعی با گذشت زمان متداول شد. این نمونه برعکس مداد چوبی، امن‌تر و ماندگارتر شد. البته باز هم برای تیز شدن نیاز به تراش ابرو بود.

این بار از تراشه‌های ریز خبری نیست و این امر باعث استفاده بیشتر از این مدل شد. ماندگاری بیشتر، این محصول آن را نزد بانوان محبوب کرد.

مداد ابرو پیچی

این مدل یکی از جدیدترین مداد ابروها است. ناگفته نماند که مداد ابرو اربن دیکی نیز از همین نوع است. علاوه بر استفاده آسان، این ویژگی به‌سلامت مداد کمک کرده و از انتقال انواع باکتری‌های میکروسکوپی جلوگیری می‌کند.

باوجود نوک نازک مداد، می‌توانید خطوطی صاف و مرتب بکشید. این محصولات حاوی برس ابرو هم هستند.

روش استفاده از مداد ابرو پیچی

ابتدا با استفاده از نوک نازک مداد، خطوط ظریفی مثل ابرو به سمت بالا بکشید. سعی کنید قسمت‌های خالی ابرو را پرکنید. سپس از برس ابرو کمک بگیرید و رنگ مداد را به سمت بالا و اطراف محو کنید.

در کنار استفاده از آن می‌توانید از سایه ابرو، ژل ابرو یا صابون ابرو استفاده کنید. کافی است خطوط اطراف ابرو را بامداد مشخص کرده و داخل آن را با سایه یا پودر ابرو پر کنید.

در پایان ژل ابرو است که جلوه نهایی را برای شما ایجاد می‌کند و فرم مطلوب را به ابروها خواهد داد.

چرا باید مداد ابرو اربن دیکی را خریداری کنیم؟

اگر ابروهای پرپشت با خط‌های مرتب دارید شما احتیاجی به مداد ابرو ندارید. بیشتر خانم‌ها دوست دارند فضاهای کم‌رنگ و خالی ابروهایشان را پر کنند؛ بنابراین اکثر ما به یک مداد ابرو با کیفیت احتیاج داریم.

مداد ابرو اربن دیکی
مداد ابرو اربن دیکی

چه رنگ از مداد ابرو اربن دیکی را خریداری کنیم؟

زمانی که حرف از مداد ابرو می‌شود، قرار نیست شما تنها رنگ مو ابرو را در نظر بگیرید. رنگ پوست و چشم هم در انتخاب رنگ مداد ابرو به همان اندازه قابل‌توجه است.

درست است که ابروها در شکل‌دهی به‌صورت نقش بسیاری دارند اما قرار نیست تنها خودشان دیده شوند. ابروی خوش‌رنگ و متناسب باعث می‌شود زیبایی چشم‌ها و دیگر اعضای صورت برجسته‌تر شود.

رنگ موی قهوه‌ای

قانون کلی برای مو قهوه‌ای این است که یکی دو سایه‌ روشن‌تر یا تیره‌تر از زنگ موی خودشان مداد ابرو بخرند.

اگر موی قهوه‌ای و چشمان روشن دارید، ابروها را یک درجه تیره‌تر از موها بکشید. اگر موی قهوه‌ای با چشمان تیره دارید، یک سایه‌ روشن‌تر انتخاب کنید.

رنگ موی مشکی

مو مشکی‌ها نیازی ندارند مداد ابروی کاملاً مشکی بخرند. بلکه می‌توانند قهوه‌ای متوسط تا تیره را انتخاب کنند.

رنگ موی بلوند

بارنگ موی بلوند یا موی های لایت شده، باید دقت زیادی در خرید مداد ابرو داشته باشید. اگر ابروها را زیادی روشن کنید، صورت شما خسته و بی‌حال به نظر می‌رسد.

کاری به روشن‌ترین بخش موها یا لایت روشن آن‌ها نداشته باشید. در عوض مداد ابرو را با تیره‌ترین بخش مو هماهنگ کنید.

ابروی تیره‌تر مثل قاب باشکوهی به‌صورت شما جلوه می‌دهد و کاری می‌کند که رنگ چشم‌ها بیشتر به چشم بیاید.

موی شرابی و بادمجانی

شما نباید مداد ابروی هم‌رنگ مو بخرید. اگر رنگ موی شما تناژ سرد مثل آبی دارد، مداد ابروی قهوه‌ای روشن اربن دیکی مناسب شما است. درصورتی‌که تناژ رنگ موی گرم مثل قرمز دارید، سراغ مداد ابروی قهوه‌ای تیره بروید.

رنگ موی هویجی

موی هویجی به‌طور طبیعی با ابروی تیره‌تر هماهنگ می‌شود؛ بنابراین کسانی که به این رنگ مو علاقه دارند، نیازی به مداد ابروی نارنجی ندارند. بهتر است به سراغ رنگی بروند که کمی دودی یا مسی باشد.

مداد ابرو اربن دیکی
مداد ابروی مشکی

نکته‌های تکمیلی

  • مداد ابرویی بخرید که کم‌چرب و نرم باشد. بعد از این که با مداد روی موهای ابرو کشیدید، آن را رو به بالا برس بزنید. به‌این‌ترتیب طبیعی‌تر به نظرمی رسد.
  • اگر می‌خواهید ابروهایتان خیلی به چشم بیایند، یا موی رنگ‌شده دارید بد نیست ابروها یک پرده روشن‌تر از رنگ مو دیده شوند. بعضی‌ها ترجیح رنگ ابرو طبیعی به نظر برسد. در این صورت رنگ موی طبیعی ابرو را در نظر بگیرید و خیلی از آن دور نشوید.
  • در انتخاب و خرید مداد ابرو، تناژ رنگ مو را در نظر داشته باشید.
  • بهتر است مداد ابرو را فقط روی مو بکشید و از کشیدن آن روی پوست و جایی که موی ابرو نروییده خودداری کنید.
  • پیشنهاد می‌کنیم برای رنگ ابرو سراغ رنگ مو که در خانه‌دارید، نروید. این رنگ برای مو طراحی‌شده و می‌تواند به پوست ابرو آسیب برساند.

ما سعی کردیم شما را با مداد ابرو اربن دیکی، روش استفاده از آن و رنگ‌های متنوع آن آشنا کنیم.

اگر به این موضوعات علاقه دارید ما به شما پیشنهاد می‌کنیم مطالعه مقالات مرتبط در وبلاگ واسط کالا را از دست ندهید.

شما می‌توانید با دانلود و نصب اپلیکیشن واسط کالا اجناس دست‌دوم و حیوانات خانگی را باقیمت مناسب خریدوفروش کنید. از اینکه ما را در این مقاله همراهی کردید از شما سپاسگزاریم.

منبع:

sephora.com

تبلیغات
vasetpet-content

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.