خلاصه‌ای از بهترین مقالات نیمه‌ی اول مرداد ماه ۹۸

در این دوره همچون گذشته به طیف گسترده‌ای از موضوعات پرداخته‌ایم. برای آشنایی بیشتر و بهتر با مطالب این دوره خلاصه‌های زیر را مطالعه کنید.

چگونه ماشین را اسپرت کنیم؟

گاهی اوقات ممکن است فکر کنید بعضی چیزها مختص افراد خاص است و شما حتی اگر به آن چیز علاقه‌مند باشید، نمی‌توانید آن را به دست بیاورید؛ اما در اصل این‌طور نیست. امروزه راهکارهایی پیش رویتان قرارگرفته است که شما می‌توانید با توسل به آن‌ها به هر آنچه دوست دارید و به آن علاقه‌مند هستید برسید. فقط اندکی صبر می‌خواهد و حوصله و اندکی هم ابتکار و سلیقه. امروزه دیگر اسپرت کردن ماشین مخصوصاً برای کسانی که ماشین معمولی دارند دیگر فقط در حد یک رؤیا و آرزو نیست.

شما می‌توانید با شناخت نکاتی که در اسپرت کردن ماشین موردتوجه قرار می‌گیرد، پیاده‌سازی آن نکات و نیز اندکی هزینه کردن و به‌عبارت‌دیگر سرکیسه را شل کردن ماشین معمولی خود را اسپرت کنید و به آن ظاهری متفاوت و زیبا ببخشید. برای آشنایی و شناخت این نکات تا انتهای این مقاله همراه ما باشید.

اسپرت کردن ماشین
اسپرت کردن ماشین

چرا موتورسیکلت خفه می‌کند؟

همان‌طور که همه موتورسوارها و عشق موتورها می‌دانند موتورسیکلت در دو نوع مختلف وجود دارد: موتورسیکلت دو زمانه و موتورسیکلت چهارزمانه. می‌توان گفت باگذشت زمان موتورسیکلت دو زمانه که شکل ساده‌تری دارد و فرایند کار موتور فقط در دو مرحله انجام می‌گیرد، جای خود را به موتورسیکلت چهارزمانه که پیشرفته‌تر است داده است. با این‌وجود موتور دو زمانه به علت برخورداری از مزایا و برتری‌هایی که نسبت به موتور چهارزمانه دارد، هنوز هم در ساخت و تولید انواع موتورسیکلت‌ها مورد استفاده قرار می‌گیرد. ما در این نوشتار سعی کرده‌ایم دلایل خفه کردن موتورسیکلت به‌خصوص موتورسیکلت دو زمانه را بیان نماییم. اگر شما هم به این موضوع علاقه‌مند هستید تا پایان این مقاله همراه ما باشید.

نام‌گذاری برندینگ

نام شما در مرکز تمامی فعالیت‌های بازاریابی‌تان قرار دارد و بادوام‌ترین و پایدارترین جزء محصول، خدمت یا شرکت شماست. ازآنجاکه نام‌گذاری برندینگ نخستین مرحله‌ی برند سازی است، افراد معمولاً دچار این اشتباه می‌شوند که نام مهم‌ترین بخش برند است؛ زیرا با بررسی وب‌سایت‌های شرکت‌های مشاوره‌ی نام‌گذاری به این نتیجه می‌رسند که نام‌گذاری مهم‌ترین اقدامی است که در مسیر برندینگ انجام می‌شود و بسیار سخت و پرهزینه است. بدین ترتیب، تمام نیرو و تمرکز خود را بر روی انتخاب نامی تمام‌عیار می‌گذارند درحالی‌که نام‌گذاری برندینگ چندان هم بحرانی نیست. در این مقاله سعی کرده‌ایم به معرفی معیارهای نام‌گذاری و ویژگی‌های یک نام قدرتمند بپردازیم.

نام گذاری برندینگ
نام گذاری برندینگ

تغذیه اسب

تغذیه اسب یک علم و هم یک هنر است و متخصص تغذیه باید هر دو را باهم داشته باشد. برای داشتن مدیریت صحیح تغذیه‌ای، باید اصولی را رعایت کرد. آگاهی از آناتومی و فیزیولوژی دستگاه گوارش، شناخت مواد مغذی و احتیاجات اسب، آگاهی از انواع سیستم‌های ارزیابی مواد مغذی، شناخت خوراک‌های معمول در تغذیه اسب، دانستن روش‌های مختلف جیره نویسی و تغذیه عملی در این رابطه اهمیت دارند. در این مقاله قصد داریم به‌طور مختصر شمارا با این موضوعات آشنا نماییم.

ساعت جی‌پی‌اس اسپرت

امروزه ساعت جی‌پی‌اس اسپرت به‌عنوان مدل‌های هوشمند و همراه فعالیت‌های روزانه نیز محسوب شده که با افزایش عرضه آن‌ها توسط شرکت‌های مختلف، برندهای برتر محصولات جی‌پی‌اس خود را با ترکیبی از امکانات متنوع عرضه می‌کنند. در این مطلب سه نمونه از بهترین ساعت‌های جی‌پی‌اس اسپرت بازار را ازلحاظ طراحی، ویژگی و عملکرد با یکدیگر مقایسه خواهیم کرد.

خلاصه‌ای از بهترین مقالات نیمه‌ی اول مردادماه 98
ساعت جی پی اس اسپرت

نقش تصویر در تبلیغات

تصویرها در دو دهه‌ی گذشته نقش بسیار فعال و مؤثری در تغییرات تبلیغات داشته‌اند. چه دوست داشته باشید و چه نداشته باشید، دنیایی که ما در آن زندگی می‌کنیم به‌شدت تحت تأثیر ظواهر است. تصویر در سیاست، اقتصاد، ورزش و بازاریابی نقش مؤثری را بازی می‌کند. وقتی تصویر در دست‌های ماهری قرار می‌گیرد، می‌تواند ابزار قدرتمندی برای متقاعد کردن مصرف‌کننده محسوب شود.

پژوهش‌ها نشان می‌دهند تبلیغاتی که دارای تصویرهای بسیاری هستند، ۴۱ درصد بیش از آگهی‌های حاوی نوشته، خواننده دارند. به‌عبارت‌دیگر، مهم است که با استفاده از تصویر حرف بزنیم. بیشتر اوقات، تصویر تنها عاملی است که مصرف‌کننده در آگهی‌تان به آن توجه می‌کند. در این مقاله سعی داریم در مورد نقش تصویر در تبلیغات صحبت نماییم.

نقش عنوان در تبلیغات

به عنوان‌های زیر توجه کنید:
۱- نصف قیمت.
۲- یکی بخرید، یکی مجانی ببرید.
۳- ۵۰ درصد تخفیف.
مفهوم هر سه‌ی آن‌ها یکسان است؛ اما شماره‌ی ۲ درنتیجه‌ی بهتری از دو مورد دیگر دارد.
عنوان، مهم‌ترین عامل نوشته، تبلیغاتی است. «عنوان، ۹۰ درصد تأثیر یک آگهی محسوب می‌شود.»
وقتی شما متن تبلیغات چاپی را می‌نویسید، معمولاً تفاوت‌های بزرگ در عنوان نهفته است. یک عنوان می‌تواند توجه ۱۵ درصد خوانندگان را به خود جلب کند و عنوان دیگری، ۲۵ درصد تا ۳۰ درصد و حتی ۵۰ درصد. در این مقاله قصد داریم در مورد نقش عنوان در تبلیغات صحبت کنیم.

خلاصه‌ای از بهترین مقالات نیمه‌ی اول مردادماه 98
نقش عنوان در تبلیغات

ابزارهای مخصوص سفر

سفر بخش‌های از زندگی هر انسانی را به خود اختصاص می‌دهد؛ هر انسان به‌طور متوسط یک ماه در سال را وقتش را برای مسافرت و تفریح می‌گذارد، همیشه یکی از چالش‌های مسافرت این است که تمام وسایل کافی را نمی‌شود به همراه خود داشت. در ادامه شمارا با برخی از جالب‌ترین ابزارهای مخصوص سفر آشنا می‌کنیم.

نوآوری‌های دنیای موسیقی

همیشه ترکیب و ترتیب قرارگیری دکمه‌ها و کلاویه‌ها روی ساز کیبورد بدین‌صورت بوده که دکمه‌ها در بالا و کلاویدها در پایین قرار می‌گیرند تا نوازنده در هنگام نواختن، با هر دودست خود به‌تمامی بخش‌ها و کنترلرها دسترسی داشته باشد، اما سازنده‌ای به نام Elekiron نمونه‌ای به نام Digitone Keys را طراحی کرده که دکمه‌ها همگی در سمت چپ قرار دارند. این کمپانی عقیده دارد که تسلط، نوآوری و انعطاف‌پذیری شخص در هنگام استفاده از این نوع کیبورد و در از زمان اجرا بهتر و دقیق‌تر خواهد بود. در این مقاله قصد داریم در مورد نوآوری‌های دنیای موسیقی صحبت نماییم.

نظرات
حسینی

حسینی

مطلب اسپرت کردن ماشین خیلی خوب بود.ایول

ثبت نظر