خلاصه‌ای از بهترین مقالات نیمه‌ی دوم مردادماه ۹۸

در نیمه دوم مردادماه مقالات حوزه‌های مختلفی را پوشش می‌دهند ازجمله سیستم‌های نوین رایانه‌ای، ورزش پاراگلایدر وغیره. برای آشنایی بیشتر و بهتر با مطالب این دوره خلاصه‌های زیر را مطالعه کنید.

تازه‌های دنیای رایانه

امروز با پیشرفت تکنولوژی می‌بینیم که شرکت‌های در حوضه رایانه بیکار نمانده‌اند. هرروز رایانه‌ها مختلفی با تجهیزات مختلف ساخته می‌شوند و ما در این مقاله می‌خواهیم به معرفی چندی از این رایانه‌ها که تازه‌های دنیای رایانه هستند پرداخته‌ایم.

خلاصه‌ای از بهترین مقالات نیمه‌ی دوم مردادماه 98
تازه‌های دنیای رایانه

ابزارهایی برای خواب

خواب یکی از مهم‌ترین بخش‌های زندگی هر انسانی را به خود اختصاص می‌دهد؛ اما در زندگی مدرن ما این قسمت با چالش روبه‌رو شده و به نظر نمی‌رسد بدون کمک فناوری بتوانیم راهی برای حل این مشکل پیدا کنیم. در ادامه این مقاله شمارا با ابزارهایی برای خواب آشنا کرده‌ایم.

برنامه‌ریزی تبلیغات

برنامه‌ریزی کلید موفقیت تبلیغات شماست. آگهی شما به هراندازه که باشد، باید بر اساس اصول ساده‌ی ارزیابی شرایط و برنامه‌ریزی دقیق باشد. از ۱۰ تا ۹۰ درصد سرمایه‌گذاری‌های تبلیغاتی به دلیل فقر برنامه‌ریزی، به هدر می‌رود. برای آشنایی با روش‌ها و معیارهای تبلیغات صحیح در ادامه این مقاله با ما همراه باشید.

برنامه‌ریزی تبلیغات
برنامه‌ریزی تبلیغات

راهکار شیک‌پوش شدن

ممکن است طراحان، خریداران و مجلات به شما بگویند که مد روز چیست و راهنمای شما در خرید کردن باشند، ولی درنهایت خود شما تصمیم‌گیرنده هستید. آنچه حس خوبی به شما می‌دهد، سبک زندگی و تیپ بدنتان تعیین می‌کند مشخص می‌کند که چه چیزی بخرید، پس از به وجود آوردن سبک شخصی از تمام این تأثیرات بیرونی کمک بگیرید تا بتوانید از اطلاعات مربوطه به‌خوبی بهره ببرید و بهترین گزینه‌ها را انتخاب کنید با کنار هم قرار دادن این عوامل می‌توانید سبک شخصی خود را به وجود آورید. در این مقاله به چند راهکار شیک‌پوش شدن پرداخته‌ایم.

نکات خرید عروس هلندی

قبل از اینکه تصمیم به خرید عروس هلندی بگیرید و آن را وارد دنیای خود کنید، باید به چند سؤال پاسخ دهید. آیا حیوانات را دوست دارید؟ آیا زمان کافی برای مراقبت از پرنده رادارید؟ آیا در محل سکونت خود امکان نگهداری از یک حیوان خانگی وجود دارد؟ آیا نسبت به پر پرندگان حساسیت ندارید و یا اینکه از دیدن فضله حالتان به هم نمی‌خورد؟ اگر پاسخ تمام سؤالت بالا مثبت است، پس شما می‌توانید به نحو احسن از یک پرنده نگه‌داری کنید. در این مقاله سعی داریم نکات خرید عروس هلندی را به شما بیاموزیم.

خلاصه‌ای از بهترین مقالات نیمه‌ی دوم مردادماه 98
نکات خرید عروس هلندی

نقش ویتامین در پرورش اسب

در این مقاله سعی ما بر آن است که شمارا با ویتامین‌ها و پروتئین‌هایی که برای اسب لازم است آشناسازیم. لذا پیشنهاد ما بر این است که تا پایان مقاله با ما همراه باشید تا نقش ویتامین و پروتئین در پرورش اسب را باهم بیاموزیم. ابتدا نقش پروتئین در پرورش اسب را باهم می‌آموزیم.

تقویت مغز با ۱۲ روش ساده

هرچند مغز ما قوی‌ترین رایانه شناخته‌شده محسوب می‌شود، اما این رایانه قدرتمند نیز گاهی به خطا می‌رود. ما انسان‌ها بیشتر وقت خود را صرف انباشتن چیزهای مختلف و بی‌فایده به داخل مغزمان می‌کنیم. مهم نیست مغز ما چقدر قدرتمند است. آنچه اهمیت دارد این بوده که بدانیم این عضو نیاز به جبران و احیای خود دارد تا بتواند قالب و توانایی خود را حفظ کند. پژوهشگران روش‌های مختلفی را برای تقویت مغز و افزایش کارایی آن ارائه کرده‌اند که در این مقاله ساده‌ترین آن‌ها ارائه‌شده تا هر فردی بتواند به‌محض احساس نیاز، به آن‌ها دسترسی داشته باشد و آن‌ها را به کار بسته و از مزایای آن بهره‌مند شود پس تا پایان این مقاله با ما باشید.

پلوپز برقی

لوازم‌خانگی از وسایل موردنیاز در زندگی آدمی هست. ما در طول روز چندین بار از این وسایل استفاده می‌کنیم. این وسایل ممکن است دچار خرابی شوند و جایگزین کردن آن‌ها شاید صرفه اقتصادی نداشته باشد پس بهتر است تعمیر شوند. ما در این مطلب قصد داریم به آشنایی با ساختار، علت‌های متداول خرابی و سرویس و تعمیر پلوپز برقی بپردازیم.

پلوپز برقی
پلوپز برقی

ورزش پاراگلایدر

ورزش پاراگلایدر یکی از مفرح‌ترین و رقابتی‌ترین ورزش‌های ماجراجویانه بوده که از هنر پرواز با پاراگلایدر شکل‌گرفته است. در توصیف این ورزش می‌توان از یک وسیله پرنده سبک قابل‌حمل و پروازآزاد سخن گفت که هیچ سازه صلب ندارد و با دویدن نیز می‌توان آن را به پرواز درآورد. در این مقاله نحوه پرواز و تاریخچه و همچنین ابزارآلات این ورزش را بررسی کرده‌ایم.

فواید خنده

بررسی روان‌شناختی خنده با اسم «ژلاتولوژی» به مفهوم خنده شناسی معرفی می‌شود. خنده یک پاسخ فیزیولوژیک به شوخ‌طبعی است؛ و از دو مؤلفه ژست‌ها و تولید اصوات تشکیل یافته است. شوخ‌طبعی یکی از ارکان اصلی در ارتباط با دیگران به شمار می‌رود و بااینکه به‌عنوان شیوه‌ای برای سرگرمی تلقی می‌گردد، اثرات مثبتی بر حالات روانی افراد و بهبود فعالیت‌ها را به دنبال خواهد داشت. خنده واکنشی است غیرارادی که باعث انقباض هماهنگ ۱۵ ماهیچه صورت و سریع شدن تنفس و جریان خون و به دنبال آن افزایش ترشح آدرنالین در خون را در پی دارد که تأثیر نهایی آن ایجاد احساس لذت و شادابی در فرد است. در این مقاله سعی داریم فواید خنده را از دیدگاه‌های متفاوت موردبررسی قرار دهیم.

خلاصه‌ای از بهترین مقالات نیمه‌ی دوم مردادماه 98
فواید خنده

پنکه رومیزی و پنکه سقفی

با توجه به وضعیت آب‌وهوای ایران که روزبه‌روز گرم‌تر می‌شود، نیاز مردم به وسایل سرمایشی زیاد می‌شود که پنکه در میان وسایل سرمایشی هم ازنظر اقتصادی و بازدهی جایگاه خوبی دارد. پنکه‌ها ازنظر طراحی ظاهری متنوع هستند ولی ساختمان داخلی و اساس کار آن‌ها مشابه هم است. ما در این مقاله به آشنایی با ساختار پنکه رومیزی و پنکه سقفی و علت‌های متداول خرابی و تعمیر پنکه پرداخته‌ایم.

نظرات
صوفیا

صوفیا

مطلب فواید خنده عالی بود

ثبت نظر