خلاصه‌ای از بهترین مقالات نیمه‌ی اول شهریور ماه ۹۸

در نیمه اول شهریور ماه، مقالات، حوزه‌های دیجیتال، گیاهان و آموزشی را پوشش می‌دهند. ازجمله تازه های دنیای فناوری،اختراعات صنعت خودرو،مشاور املاک بزار تو جیبت و غیره. برای آشنایی بیشتر و بهتر با مطالب این دوره، خلاصه‌های زیر را مطالعه کنید.

شیک پوشی در ۱۰ گام

هر جا که می‌روید، خواه یک مهمانی از پیش برنامه‌ریزی‌شده باشد یا یک‌شب نشینی دقیقه‌ی نودی، باید بسیار شیک و خوش‌پوش به نظر برسید، حتی زمانی که وقت کافی برای آرایش کردن ندارید. در این مطلب، ده روش به شما می‌آموزیم که با کمک آن‌ها می‌توانید روش‌های شیک پوشی را بیاموزید، با استفاده از نکات این فصل طوری به نظرخواهید رسید که انگار برای یافتن لباس بی‌نظیری که به تن دارید، ساعت‌ها وقت صرف کرده‌اید؟

شیک پوشی
شیک پوشی

مشاور املاک را بزار تو جیبت

اکثریت مردم برای خرید و فروش املاک، خودرو و سایر وسایل خود ساعت‌ها و روزها به جست و جو می‌پردازند. از کار، وقت و زندگی خود برای سر زدن به بنگاه‌ها و مغازه‌های مختلف می‌گذارند تا به مقصود خود برسند وبتوانند خانه‌ای که باب میل خود است را انتخاب نمایند، در آخر هم ممکن است به هدف خود نرسند یا اگر هم رسیدند، در طی این مسیر با مشکلات زیادی از جمله دلالی‌های برخی صاحبان املاک و غیره دست و پنجه نرم کردند. ما در این مقاله سعی داریم به معرفی ابزاری که تمام مشکلات در این زمینه را برای شما رفع می‌کند، بپردازیم، پس تا پایان این مقاله همراه ما باشید.

طراحی مناسب فضای داخلی

همه انسان‌ها در اعماق درون خود خواستار آرامش‌اند. این امر، برای هر فرد، اگرنه در هیچ جای دیگر، حداقل در خانه باید محقق شود. در خانه است که می‌توان انرژی‌های ازدست‌رفته طی روز را جایگزین کرد. دور همی اعضای خانواده و گپ زدن به ما کمک می‌کند تا خستگی‌های روزانه را بیرون از خانه جاگذاشته و برای فردا آماده شویم. فضای داخلی خانه می‌تواند منبع تمام‌نشدنی نشاط و آرامش باشد. به شرطی که بعضی از جزئیات ظریف که بسیار مؤثر هم هستند را رعایت کنیم. گاهی توجه به نکته‌های کوچک، نتایج بزرگی به دنبال دارد. در این مقاله سعی ما بر این است که طراحی مناسب فضای داخلی را با هم بیاموزیم.

خلاصه‌ای از بهترین مقالات نیمه‌ی اول شهریورماه ۹۸
طراحی مناسب فضای داخلی

روش نگهداری کاکتوس

کاکتوس به علت رشد آسان شهرت دارد. کاکتوس و سایر گیاهان شاداب نیاز به شرایط خاصی دارند تا بتوانند رشد کنند. اما این شرایط را می‌توان به راحتی آموخت و به گیاهان اعمال کرد. گیاهان شاداب، از جمله کاکتوس، بومی مناطقی هستند که از کانادا به جنگل‌های بارانی گرمسیری گسترده می‌شوند. آن‌ها با برگ‌های آبدار یا ریشه مشخص می‌شوند که آب و مواد مغذی را ذخیره می‌کنند، که به آن‌ها اجازه می‌دهد تا شرایط سخت را تحمل کنند.

چه چیزی باعث می‌شود کاکتوس در میان دیگر گل‌های شیره‌ای منحصر به فرد باشد؟ اینکه شبیه یک تکه پنبه با گل و یا ریشه‌هایی است بعضی از گیاهان دیگر دارای گل هستند، اما مانند کاکتوس هاله ندارند. در این مقاله سعی داریم در مورد روش نگهداری کاکتوس و گیاهان گوشتی بحث کنیم.

گیاه کاکتوس و آنچه که باید درمورد آن بدانیم

تاریخ تکامل کاکتوس‌ها نشان می‌دهد که این گونه از گیاهان در ابتدا برگ دار بوده و هنوز هم همه‌ی کاکتوس‌ها در مراحل اولیه‌ی رشد و در دورانی که جوانه‌ای بیش نیستند دارای برگ هستند. گونه‌هایی نیز در فصل بهار برای مدت کوتاهی برگ‌های خود را به نمایش می‌گذارند البته در میان این تیره یکی دو گونه را نیز می‌توان یافت که در سراسر سال پوشیده از برگ هستند. به تدریج شرایط آب و هوای محیط زیست این گیاهان دگرگون‌اند و رستنگاه بومی‌شان به بیابان‌های خشک و سوزان تبدیل گردید. در این مقاله سعی ما بر آن است تا در مورد گیاه کاکتوس صحبت کنیم.

گیاه کاکتوس
گیاه کاکتوس

امکانات هواپیماهای مسافربری آینده برای پروازهای طولانی

در سال ۲۰۱۸ شرکت هواپیمایی Qantas استرالیا اولین پرواز مستقیم و بدون توقف بین استرالیا و اروپا را برقرار کرد که پروازی ۱۷ ساعته بود. امکانات مناسب این نوع پروازهای طولانی تنها از دست سازندگان هواپیماهای پهن‌پیکر نظیر بوئینگ و ایرباس برمی‌آید که ده‌ها سال روی نوآوری‌های هواپیماهای مسافربری شامل کاهش مصرف سوخت با طراحی شکل بال‌ها و کاربرد مواد مستحکم و سبک‌تر کارکرده‌اند.

اختراعات صنعت خودرو

اختراعات صنعت خودرو در سال‌های اخیر به طور قابل توجه‌ای به کمک انسان‌ها آمده و در موارد متعددی جان آن‌ها را نجات داده است. در این مقاله سعی ما بر این است که اختراعات چند سال اخیر صنعت خودرو را معرفی کنیم.

اختراعات صنعت خودرو
اختراعات صنعت خودرو

تازه های دنیای فناوری

با توجه به پیشرفت علم، شاهد تغییرات عمده‌ای در بسیاری از وسایل و ابزارها شده‌ایم. اگر کمی توجه کنیم در می‌یابیم که تمامی این تغییرات صرفا برای راحتی کار بشر بوده است و باعث شده است تا کارها سرعت بیشتری پیدا کنند. در این مقاله سعی داریم در مورد تازه‌های دنیای فناوری صحبت نماییم.

نظرات
تا کنون نظری ثبت نشده است.
ثبت نظر